Steam

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Steam Group S.ave O.ur S.ouls Counter Strike webu

Založili jsme na Steamu skupinu S.ave O.ur S.ouls pro přívržence a "následovníky" našeho Counter Strike portálu. Přidejte se k nám na adrese http://steamcommunity.com/groups/cz-sos a rošiřte naše řady! Rozešlete pozvání (invitation) svým známým. Heslo měsíce je "Ať je nás víc" :-D

Všem, kteří se přidají, předem děkujeme.

(NON)Steam?

Narazil jsem na zajímavou věc... Jde o poměrně důležitou věc v oblasti boje STEAM a NS. STEAM se otevřel i ostatním hrám!!! Nevěříte? Věřte! Jde v podstatě o to, že na STEAMu nejsou zdaleka všechny hry, které se hrají, a STEAM se snaží vytvořit obrovskou komunitu hráčů... No jo, ale jak na to, když na STEAMu není například Enemy Territory?

STEAM totiž zavedl funkci přidat si do seznamu her i hry, které jsou tzv. non-steam. Jelikož chtělí vytvořit komunikační síť pro hráče, klany a herní komunity, tak "zvýšili svoji nabídku služeb".

Velký Steam Update CS 1.6 a CS: Condition Zero

Po poměrně dlouhé době jsem zase pustil CSko a nestačil jsem se divit. To, že na mě vybafnul STEAM update, mě tolik nepřekvapilo, ale jeho obsah mě doslova šokoval.

Tady máte okopírované znění zmíněného updatu:

[-]January 9, 2008 - Counter-strike And Condition Zero Update Released

Updates to Counter-Strike and Condition Zero have been released. The updates will be applied automatically when your Steam client is restarted. The specific changes include:

ATI+Steam=Free Games... A kde je nVidia?

... Aneb proč a u nVidie i jak si je stáhnout.

Připadá vám výše uvená "rovnice" povědomá, mohla by. Jak na stránkách Steamu, tak i ATi-AMD již pár týdnu vyvolává u téměř poloviny uživatelů úsměv na tváři, a to právě u těch uživatelů majících své zobrazovací zařízení "poháněné" právě alespoň jednou grafickou kartou ATi. Ale co nadpoloviční většina s nVidií? Musí si nechat zajít chuť... Tedy alespoň to tak na první pohled vypadá, ale o čem by jinak byl tenhle článek, že? ;)

Pryč s otravnou reklamou

Každý, kdo vlastní STEAM si jistě stačil povšimnout, že se na základních Counter Strike mapách (de_Dust2, de_Dust...) objevily reklamy propagující produkty, které můžete přes STEAM koupit (myšleno hry). Někomu reklama nevadí, někdo na ní nadává a někdo jí tam nemá... :-)

Tunning server listu

Dneska jsem přišel na jednu jednoduchou, leč zajímavou věc. Taky vás unavuje, když v serverlistu zvolíte, že se mají zobrazovat jen VAC SECURE servery a v tabulce máte vlastní kolonku SECURED... Nebo když se připojíte na server a zjistíte, že tam jsou BOTi... Kvůli BOTům jte si přece STEAM nekoupili, ne? Právě tyto problémy řeší jedna maličkost, kterou jsem náhodou našel...

Syndikovat obsah

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke