Novinky

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Facebook - ano, už i my tam jsme

Před pár dny jsem na Facebooku založil společnou skupinu pro weby cs.sosgames.cz a www.nonsteam.cz

Chceme totiž taky vidět, kdo naše weby navštěvuje a kdo nám fandí. Já osobně doufám, že FB skupina ještě rozšíří pověst našeho portálu a databáze serverů nonsteam.cz. Pokud máte Facebook účet, tak neváhejte a připojte se! Nezapomeňte rozeslat pozvánky dalším CS maniakům, které znáte... Jen ať nám naše skupina pěkně roste.

Připojte se: nonsteam.cz FB group

Steam Group S.ave O.ur S.ouls Counter Strike webu

Založili jsme na Steamu skupinu S.ave O.ur S.ouls pro přívržence a "následovníky" našeho Counter Strike portálu. Přidejte se k nám na adrese http://steamcommunity.com/groups/cz-sos a rošiřte naše řady! Rozešlete pozvání (invitation) svým známým. Heslo měsíce je "Ať je nás víc" :-D

Všem, kteří se přidají, předem děkujeme.

Nová verze webu nonsteam.cz

Někteří z vás si už dozajista všimli, že stránky www.nonsteam.cz prošly grafickou a hlavně funkční úpravou. Systém samozřejmě zvládá oba protokoly pro CS 1.6 servery (protokol 47 i 48), nově je možné do databáze přidávat i Counter Strike: Source servery.

Dva nové kvalitní Non-Steam servery

Chtěl bych vás upozornit na dva nové servery - mladší bratříčky z již zavedeného serveru webu czbf.net. Řady našich oblíbených pařbaplaců rozšiřuje classic #2 s ip adresou 193.86.114.82:27017 a HLAVNĚ jedno "nedostatkové zboží" - Gun Game server s ip adresou 193.86.114.82:27016. Přijďte si zapařit, určitě na sebe narazíme ;)

Změna redakčního systému

drupal.png

Možná jste si povšimli "drobné" změny na tomto webu. Předělali jsme jej komplet z již nevyhovujícího United-Nuke do redakčního systému Drupal. Uživatelské účty a fórum jsme nezachovali, takže (pokud máte zájem) je potřeba se znovu zaregistrovat.

Od nového redakčního systému si hodně slibujeme, doufáme, že i vy oceníte uživatelsky přívětivější prostředí a funkce. Stránky obsahují vše co "starý" web, na nových funkcích a vylepšeních samozřejmě neustále pracujeme. Nezbývá mi než popřát SOSku vše nejlepší na Drupalu!

Nový CS 1.6 Non-Steam server

Chtěl bych vás upozornit na nový Non-Steam Counter Strike 1.6 server - czbf.net_#1[Non-Steam][CZ] - 193.86.114.82:27015. Serveřík je "dimenzován pro" 18 hráčů a najdete na něm pohodové hráče a samozřejmě i pohodové Adminy. Přijďte zapařit v počtu více než hojném.
Detail serveru naleznete zde: detail serveru na webu nonsteam.cz.

Syndikovat obsah

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke