Pro začátečníky

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Rady začínajím hráčů Counter Strike

Adminování serveru

V tomto článku nečekejte žádný návod, jak zacházet s administrací na Counter Strike serveru, ale spíš rady, jak být dobrým adminem.

V poslední době (od toho, co jsem začal hrát CS:Source) se mi na kontě množí BANy jako nikdy... Otázka je: "Proč?" Nemám totiž žádné externí programy ovlivňující chování nebo zobrazování hry a dokonce jsem ani nenastavoval nic v configu (pouze to, co jde v options ve hře). Jediná odpověď, co mě napadá je: "Nevyzrálí admini".

První setkání s CS 1.6 Non-Steam

Poslední dobou se tu vyskytlo pár dotazů a problémů s Non-Steam Counter Strike 1.6. Napíšu teda, co přesně dělat, když stáhnete nonsteam. Není to nic těžkého, ale problémy tu (jak je vidět) jsou. Když si přečtete tenhle článek, tak už by vám nemělo chybět nic k hraní po internetu.

Counter Strike 1.6 a FPS - fakta a fámy

V CS komunitě je FPS asi nejvíce diskutovaným tématem. Spousta lidí má spoustu otázek a díky různým rozumbradům se časem začaly rozšiřovat i různé bláboly a bohapusté lži. Já osobně se snažím vytlačit FPS na možné i nemožné maximum, které je můj počítač schopen vyprodukovat... Pokusím se tedy alespoň trošku vnést světlo do tohoto tématu. Předem upozorňuji, že většina návodů, které zde budu rozebírat není z mojí hlavy, ale neuvedu zdroj, protože nikdo neví, kdo to vymyslel a jak se to objevilo.

Rychlost pohybu se zbraněmi v Counter Strike 1.6

Také vás zajímá, jak rychle vlastně běžíte, když máte nůž? Nevyplatí se běžet s pistolí? A co takhle ostatní zbraně? Tato tabulka vám vše osvětlí (alespoň doufám)...

Hodnoty jsou uvedeny pro defaultní nastavení rychlosti pohybu ve hře (ovlivněno nastavením serveru).

Cheaty a anticheaty v Counter Strike part 2 - novinky

Tak vám musím s politováním oznámit, že cheaty jsou stále "dokonalejší" a "lepší". Dneska jsem náhodou narazil na jeden, který by se dal označit za univerzální, protože funguje u spousty her a má spooooustu starých i nových funkcí.

Úmyslně nebudu jmenovat a pro funkce si (jak je mým dobrým zvykem) vymyslím svoje novotvary typu čistonosoplena alá národní obrození :D Tedy... tento cheat podporuje:

Cheaty a anticheaty (scripty) v Counter Strike 1.6

Dlouho dozadu jsme si představili najznámější cheaty a anti-cheaty. Dnes budu mluvit o něčem jiném, ale podobném. Poslední dobou, jak jsem zjistil, se v CSku rozmáhají Scripty, které hráči přináší mnoho výhod oproti ostatním. Spousta scriptů je neškodných a povolených, ale několik je zakázaných a jsou považovány za cheaty. Scripty nebudu jmenovat, ale jen napíšu jejich funkci a možná trochu i princip, protože nechci tento trend dál rozšiřovat...

Jak poznat cheatery pro úplné laiky

Aneb Nenadávej do cheaterů bezdůvodně a nedělej ze sebe blba... ;) zní celý název mého nového článku volně navazujícího na Pakeyho článek Cheaty a AntiCheaty. Je to článek od laika pro laiky, tak snad se bude hodit.

Jak poznat nejzákladnější cheaty a hacky, tak jak je rozdělil P@key ve svém článku?

Wallhack a ESP

Logika velí, že tyto cheaty a hacky se dají používat buď tak, aby to nebylo zas až tak moc podezřelé nebo přímo naopak.

Cheaty a anticheaty v Counter Strike 1.6

Je jich hodně, blíží se ze všech stran a útočí na hlavu a zásadně přes zeď...

O kom bude dnes řeč? O CHEATERECH! Jelikož se množí případy, kdy někdo cheatuje na serveru a mnozí poctiví hráči ani neví, jak cheat vypadá, protože se s ním nesetkali, rozhodl jsem se pro malou osvětu.

Cheaty neboli hacky

Wallhack

Vidíte hráče přes stěny (buď jsou stěny poloprůhledné nebo hráči zkrátka "prosvítají" přes zeď).

Peníze v Counter Strike

Jelikož ani kuře nehrabe zadarmo tak i v CS-ku všechno stojí peníze a ty musíte nějak získat, například zabitím nepřítele, záchranou rukojmích, zneškodněním bomby atd.

Slovníček Counter Strike výraziva

Pár zkratek a jejich význam se kterými se setkáte nejen při hraní CS-ka....

Syndikovat obsah

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke