Mapy

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Rozdělení,popisy a downloady jednotlivých map pro Counter Strike

Začínáme s VHE (Valve Hammer Editor) - 1.část

Dnes is nejprve vysvětlíme funkce které se nachází v postraních panelech vlevo, vpravo a nahoře. My se v první části tohoto tutoriálu budeme věnovat panelu nahoře.

Tvorba map - Valve Hammer Editor

Pokud máte záchvat tvořivosti a nevíte kde ho uplatnit, zkuste si vytvořit vlastní mapu do Counter Strike 1.6. Na Vytváření map je potřeba program Valve Hammer Editor (doporučuji verzi 3.4), neboli zkráceně VHE. Pokud jste si již stáhli tento program je čas ho trochu poladit. Otevřeme si tedy tento prográmek a hned na začátku na nás vyskočí tabulka s konfiguračními panely. Zde zpozorněte, protože když to špatně nastavíte nebude VHE fungovat.

AIM mapy pro Counter Strike 1.6 - Download

Máme tady další "download sadu" map, tentrokrát to vše jsou hratelné AIM mapy. Staženou mapu rozbalte a nakopírujte do adresáře ../cstrike/maps vašeho herního serveru.

aim_map
aim_map

aim_map

Stáhnout mapu aim_map

aim_map_hlo
aim_map_hlo

aim_map_hlo

Stáhnout mapu aim_map_hlo

AWP mapy pro Counter Strike 1.6 - download

Připravil sem pro vás ke stažení pár "hranějších" AWP map pro CS 1.6. Staženou mapu rozbalte a nahrajte do adresáře ../cstrike/maps vašeho herního serveru. Přeji "příjemné" snajprování.

awp_city
awp_city

awp_city

Stáhnout mapu awp_city

awp_darkness
awp_darkness

awp_darkness

Stáhnout mapu awp_darkness

Dust 2 v Counter Strike 1.6 - pozice pro snipery

Takový menší úvod: Nepleťte si snajprování s kempováním. I se sniperkou se snažte pohybovat a spolupracovat s týmem, nejednou vám spoluhráč s automatem zachrání krk. Je zbytečné se honit sólo za nějakým tím fragem, CS-ko je týmová hra! A teď jdeme na ty Snajprplacy.

T-Spawn a okolí

sniper-de_dust2-02.jpg
sniper-de_dust2-01.jpg

Škvíra do vrat u CT-Spawnu, na druhé straně ovšem bývá sniper taky :) Pokud hrajete za T tak zvažte jestli ještě hrajete nebo jenom kempujete na startu!

Cobblestone v Counter Strike 1.6 - pozice pro snipery

Takový menší úvod: Nepleťte si snajprování s kempováním. I se sniperkou se snažte pohybovat a spolupracovat s týmem, nejednou vám spoluhráč s automatem zachrání krk. Je zbytečné se honit sólo za nějakým tím fragem, CS-ko je týmová hra! A teď jdeme na ty "Snajprplacy".

Mapy typu as - Assassination

Assassination - Jeden z CT se je V.I.P., má dvojitý kevlar a pouze pistoli. Cílem CT je dopravit V.I.P. na únikové místo. Hra končí zabitím V.I.P., únikem V.I.P, zabitím všech T nebo vítězstvím T pokud se V.I.P. nedostane na únikové místo v časovém limitu.
as_oilrig
as_oilrig

Oilrig

bsp jméno: as_oilrig
autor: Macman

Hodnocení: 4/5

Mapy typu cs - Hostage rescue

Hostage Rescue scénář neboli záchrana rukojmí. CT se snaží probojovat k rukojmím a odvést je na určené místo, T jim v tom musí zabránit. Hra končí záchranou rukojmích, zabitím všech protivníků nebo vítězstvím T pokud se rukojmí nepodaří zachránit v časovém limitu.

cs_747
cs_747

747

bsp jméno: cs_747
autor: Markus & Leon Nieuwoudt

Hodnocení: 0/5

Mapy typu de - Defuse

Defuse neboli zneškodnění bomby. Na těchto mapách se nacházejí dvě pokladiiště, na ktéré musí tým T v časovém limitu umístit bombu. Úkolem týmu CT je naopak jim v tom zabránit, popřípadě již položenou bombu zneškodnit. Hra končí výbuchem bomby, zneškodněním položené bomby, zabitím všech protivníků, popřípadě vítězstvím CT pokud T nestihnou položit bombu v daném časovém limitu.

de_airstrip
de_airstrip

Airstrip

bsp jméno: de_airstrip
autor: Narby (aka Barney)

Mapy v Counter Strike 1.6 - základní rozdělení

V "originálním" balíku Counter Strike 1.6 máme tři základní typy map - Defuse (zneškodnění bomby), Hostage Rescue (záchrana rukojmí) a Assassination (atentát).

Co si pod jednotlivými pojmy představit?

Syndikovat obsah

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke