Counter Strike: Source

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Zombie mod

zombie_mod-03.jpg

Zombie mód hru Counter Strike zajímavě zpestřuje. Tímto článkem bych chtěl začátečníkům nastínit o co vlastně jde, popsat typy a cíle her, bonusy k postavám. V každém „Zombie modu“ jde o boj Lidé vs. Zombie.

Typy hry

Klasický start

  • jeden zombík – koho škrábne, otráví
  • úkolem je nakazit celý tým těch, kteří přežili

Start – Malá multi nákaza

  • na začátku kola se obvykle dva nebo tři lidi stanou zombíky
  • úkol nakazit nebo pozabíjet tým přeživších

Jak natočit video z Counter-Strike: Source

Jen pro začátek, každý tutorial, se kterým jsem se doposavaď na netu setkal psal určitě nějaký namachrovaný moviemaker, který pravděpodobně založil Chillside studio a sem tam stříhá nějaký ten seriál. Tady to bude jiné, jednoduché, v pár krocích. Kde bude potřeba, trošička té teorie.

Source engine

CS:Source - Italy
CS:Source - Italy

Protože tu začnou přibývat články zabývající se CS:S tak na úvod bych chtěl ukázat, co to vlastně znamená SOURCE pro hráče. V tomto článku najdete nějaké to obecné info i konkrétní postřehy.

Source je engine který pohání všechny hry založené na hře Half-Life 2. Veškerá fyzika, grafika zvuky, veškeré známe ragdoll efekty a particly, prostě všechno co ve hře vídíme nebo slyšíme tak můžeme pozorovat jen díky tomuhle převratnému enginu. Jistě si vzpomenete na Half-Life s jeho zastaralým enginem už v jeho době. Byla to vlastně jen předělávka enginu který poháněl hru Quake. Source je naprosto špičkový engine dnešní doby. A ne jen díky své užasné grafice jako třeba dokonalá mimika či fyzice... Take její HW náročnost je na to jak vypadá velmi nízká. Vemte si třeba DOOM III - grafika sice docela pěkná ale rozchodit to i na podřadné detaily byl problém.

Chcete na S.O.S. CS-Source sekci?

Jistě, hnedka!
63% (32 hlasů)
Proč ne, beztak si to uděláte po svým
20% (10 hlasů)
Nikdy, ty kryptofašisto!
18% (9 hlasů)
Celkem hlasů: 51

Counter Strike: Source Non-Steam monitor

Oslovil mě mailem človíček s nickem Petrof s žádostí o uveřejnění jeho prográmku, který usnadňuje život pařanům Non-Steam CS:S... Tady máte jeho příspěvek:

Milí nonsteamáci,

Už Vás otravuje pořád spouštět CS:S, abyste se mohli mrknout, kolik hráčů hraje na Vašich oblíbených serverech, jaká se hraje mapa, nebo kde zrovna hrají vaši kamarádi? Pak je tento program stvořen přímo pro Vás ;-)

GunGame Counter Strike Mod

Nedávno jsem narazil na jeden Counter Strike mod, který mě víc než zaujal. Osobně nemám rád mody WC3 a SuperHero, protože jsou složitější, než jsem schopnej absorbovat. Mod, o kterém teď píšu je vlastně modifikací modu Deathmatch. Pokud nechcete nic složitého a navíc chcete naskillovat všechny zbraně (i ty srandovní), tak neváhejte a zkuste si to...

Syndikovat obsah

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke