SOS web

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Veškré články o "provozních" záležitostech tohoto webu

Facebook - ano, už i my tam jsme

Před pár dny jsem na Facebooku založil společnou skupinu pro weby cs.sosgames.cz a www.nonsteam.cz

Chceme totiž taky vidět, kdo naše weby navštěvuje a kdo nám fandí. Já osobně doufám, že FB skupina ještě rozšíří pověst našeho portálu a databáze serverů nonsteam.cz. Pokud máte Facebook účet, tak neváhejte a připojte se! Nezapomeňte rozeslat pozvánky dalším CS maniakům, které znáte... Jen ať nám naše skupina pěkně roste.

Připojte se: nonsteam.cz FB group

Čtvrté narozeniny SOS webu

Psát sem, že 4 roky věku jsou u CS webů raritou, nebudu. Slavíme dneska 4 roky a pořád k nám chodí lidi, sem tam někdo napíše článek a diskuse na webu jenom jedou.

Díky všem, co se podílí na chodu nebo píšou články (a tím nemyslím jen SOS team)

Steam Group S.ave O.ur S.ouls Counter Strike webu

Založili jsme na Steamu skupinu S.ave O.ur S.ouls pro přívržence a "následovníky" našeho Counter Strike portálu. Přidejte se k nám na adrese http://steamcommunity.com/groups/cz-sos a rošiřte naše řady! Rozešlete pozvání (invitation) svým známým. Heslo měsíce je "Ať je nás víc" :-D

Všem, kteří se přidají, předem děkujeme.

Hledáme novou krev

Rozšiř řady S.O.S.

Možná jste postřehli, že S.O.S. poslední dobou malinko skomírá. Je to hlavně kvůli tomu, že jsme vyrostli, zestárli a nemáme tolik času. Někteří pracujeme, jiní studujeme (a směřujeme rovnýma nohama do práce) a už nepřispíváme tolik jako dřív. Chtěli byste se stát součástí fungujícího portálu s více jak dvouletou tradicí? Nebojte se a napište.

Každý musí nějak někde začít, tak proč ne u nás?! Nemáme požadavky typu: "Minimálně článek na týden.", protože víme, že je to čirý nesmysl něco takovýho chtít. Ale úplná anarchie tu taky nefunguje.

Chcete na S.O.S. CS-Source sekci?

Jistě, hnedka!
63% (32 hlasů)
Proč ne, beztak si to uděláte po svým
20% (10 hlasů)
Nikdy, ty kryptofašisto!
18% (9 hlasů)
Celkem hlasů: 51

Třetí narozeniny SOS Webu

treti-narozeniny.jpg

Vyvalte sudy a jásejte, dnešního dne se naše milované SOSko dožívá dalšího roku svého života. Slavíme třetí narozeniny! (a to se webům v CS branži moc nedaří, vznikají a zanikají jako na běžícím páse)

Za poslední rok se máme dvě významné zásadní události. Rozběhnutí seznamu non-steamových CS 1.6 serverů - projektu nonsteam.cz a převod stránek na redakční systém Drupal.

Jenom taková technická, vzpomínáte si třeba na naši první hlavičku nebo ikonky na výměnu?

sos_retro.jpg
ikona1.jpg
ikona3.jpg
ikona.jpg
ikona2.jpg

Na závěr samozřejmě připojuji poděkování všem SOS spolupachatelům (ač Moravák tak hlavně do Prahy) a SOSku přeji další "plodné" roky.

Změna redakčního systému

drupal.png

Možná jste si povšimli "drobné" změny na tomto webu. Předělali jsme jej komplet z již nevyhovujícího United-Nuke do redakčního systému Drupal. Uživatelské účty a fórum jsme nezachovali, takže (pokud máte zájem) je potřeba se znovu zaregistrovat.

Od nového redakčního systému si hodně slibujeme, doufáme, že i vy oceníte uživatelsky přívětivější prostředí a funkce. Stránky obsahují vše co "starý" web, na nových funkcích a vylepšeních samozřejmě neustále pracujeme. Nezbývá mi než popřát SOSku vše nejlepší na Drupalu!

Podpořte nás

Podpořte tento web přidáním ikony na své vlastní stránky. Stačí na váš web zkopírovat kód uvedený pod ikonou. Pokud máte zájem o výměnu (chcete zde umístit váš odkaz) a máte nějakou tu návštěvnost a "ranky", zkuste nám mailnout, určitě se nějak domluvíme.

Redakce aneb Kdo se o vás stará

redakce-riviera-kid.jpg

Riviera_Kid

mail: rivierakid@sosgames.cz

redakce-pakey.jpg

Pakey

ICQ: 264 850 737
mail: pakey@sosgames.cz

redakce-randomize.jpg

R&omize

ICQ: 263 016 777
mail: VVenclik@seznam.cz

Nové obří herní fórum na sosgames.cz

sosgames.cz

Na naší titulce www.sosgames.cz se nyní místo starého rozcestníku nachází nové velké herní fórum, které jsme uvedli do provozu. Bude se týkat her, které u nás nemají svoje portály... My aspoň uvidíme, o které hry je zájem a které portály by měly budoucnost a smysl. Také doufáme, že se tam objeví pár schopných a zapálených jedinců, kteří nám budou pomáhat a rozšíří tak naše řady. Zavítejte tam a přispějte svojí troškou (nebo pokudmožno více než jenom troškou).

Syndikovat obsah

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke