Non-Steam

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Veškeré články o hraní Counter Strike v oblíbené Non-Steam verzi

Nová verze webu nonsteam.cz

Někteří z vás si už dozajista všimli, že stránky www.nonsteam.cz prošly grafickou a hlavně funkční úpravou. Systém samozřejmě zvládá oba protokoly pro CS 1.6 servery (protokol 47 i 48), nově je možné do databáze přidávat i Counter Strike: Source servery.

Dva nové kvalitní Non-Steam servery

Chtěl bych vás upozornit na dva nové servery - mladší bratříčky z již zavedeného serveru webu czbf.net. Řady našich oblíbených pařbaplaců rozšiřuje classic #2 s ip adresou 193.86.114.82:27017 a HLAVNĚ jedno "nedostatkové zboží" - Gun Game server s ip adresou 193.86.114.82:27016. Přijďte si zapařit, určitě na sebe narazíme ;)

Non-Steam servery - Counter Strike 1.6

nonsteam.cz

Aktuální seznam Non-Steam serverů najdete na webu www.nonsteam.cz.

Nový CS 1.6 Non-Steam server

Chtěl bych vás upozornit na nový Non-Steam Counter Strike 1.6 server - czbf.net_#1[Non-Steam][CZ] - 193.86.114.82:27015. Serveřík je "dimenzován pro" 18 hráčů a najdete na něm pohodové hráče a samozřejmě i pohodové Adminy. Přijďte zapařit v počtu více než hojném.
Detail serveru naleznete zde: detail serveru na webu nonsteam.cz.

(NON)Steam?

Narazil jsem na zajímavou věc... Jde o poměrně důležitou věc v oblasti boje STEAM a NS. STEAM se otevřel i ostatním hrám!!! Nevěříte? Věřte! Jde v podstatě o to, že na STEAMu nejsou zdaleka všechny hry, které se hrají, a STEAM se snaží vytvořit obrovskou komunitu hráčů... No jo, ale jak na to, když na STEAMu není například Enemy Territory?

STEAM totiž zavedl funkci přidat si do seznamu her i hry, které jsou tzv. non-steam. Jelikož chtělí vytvořit komunikační síť pro hráče, klany a herní komunity, tak "zvýšili svoji nabídku služeb".

První setkání s CS 1.6 Non-Steam

Poslední dobou se tu vyskytlo pár dotazů a problémů s Non-Steam Counter Strike 1.6. Napíšu teda, co přesně dělat, když stáhnete nonsteam. Není to nic těžkého, ale problémy tu (jak je vidět) jsou. Když si přečtete tenhle článek, tak už by vám nemělo chybět nic k hraní po internetu.

Counter Strike: Source Non-Steam monitor

Oslovil mě mailem človíček s nickem Petrof s žádostí o uveřejnění jeho prográmku, který usnadňuje život pařanům Non-Steam CS:S... Tady máte jeho příspěvek:

Milí nonsteamáci,

Už Vás otravuje pořád spouštět CS:S, abyste se mohli mrknout, kolik hráčů hraje na Vašich oblíbených serverech, jaká se hraje mapa, nebo kde zrovna hrají vaši kamarádi? Pak je tento program stvořen přímo pro Vás ;-)

Syndikovat obsah

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke