(NON)Steam?

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Narazil jsem na zajímavou věc... Jde o poměrně důležitou věc v oblasti boje STEAM a NS. STEAM se otevřel i ostatním hrám!!! Nevěříte? Věřte! Jde v podstatě o to, že na STEAMu nejsou zdaleka všechny hry, které se hrají, a STEAM se snaží vytvořit obrovskou komunitu hráčů... No jo, ale jak na to, když na STEAMu není například Enemy Territory?

STEAM totiž zavedl funkci přidat si do seznamu her i hry, které jsou tzv. non-steam. Jelikož chtělí vytvořit komunikační síť pro hráče, klany a herní komunity, tak "zvýšili svoji nabídku služeb".

Zkrátka, pokud budete mít zapnutý STEAM a puštěnou nějakou jinou hru, kterou ale budete mít ručně přidanou v seznamu vašich her, tak vaši STEAM friends uvidí, že ji hrajete.

Tady si dovolím malou pauzu... zatím jsem netestoval, takže nevím, jestli je u jiných her i možnost se za kamarádem připojit popřípadě alespoň zjistit na jakém serveru hraje. Každopádně je vše pořád ve vývoji.

Napadlo mě... A co tam přidat Non-Steam Counter Strike 1.6? Nebo jinou neoriginální verzi hry využívající STEAM? Buďto by to byla obrovská provokace nebo by to prošlo bez povšimnutí... a nebo by to nefungovalo.

Jakmile budu mít doma nový počítač (cca. týden), tak to vyzkouším s tím CS 1.6 na nově založený ACC (nebudu pokoušet osud se svým platným).

Doufám, že to půjde a Non-Steam komunita bude zas o něco bohatší o pár možností.

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke