Ban

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

6 replies [Poslední]
bringer
Obrázek uživatele bringer
Offline
Joined: 27.06.2009

Nejaký admin :) mi tu dal banán hram som sa tu s kamošom čo nemá steam :) bolo treba ist na NS ....
vraj som mal wall hack no nemám som čistý http://img265.imageshack.us/i/whmrferdo.jpg/ ak by stým dačo išlo spravit dík..

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Jestli ty tak trošku nebudeš popleta - tady ti žádnej banán nikdo nedal. Ten server patří pod http://vsbcs.cz/ - zkus se obrátit tam ;)

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

JURAS.CZ
Obrázek uživatele JURAS.CZ
Offline
Joined: 22.07.2009

TO MÁŠ JEDNO JÁ UŽ SEM JICH TAKY PÁR DOSTAL A TOM MÁM LEGÁLNI SORC :))

JURAS.CZ
Obrázek uživatele JURAS.CZ
Offline
Joined: 22.07.2009

hele víš co bych tu fakticky ocenil kdybys tu mě nákí skiny do cska :))

Dzany13
Obrázek uživatele Dzany13
Offline
Joined: 18.09.2009

ONLINE
IP a port: **********************
Web serveru: *********
Typ: *****
Hra: Counter Strike 1.6
Mapa: pb_castle

Na tomto serveru mi už dal admin po 4 za sebou Bana..a mě už to sere...

EDITed by Pakey: To mě mrzí, ale pomlouvání tu teda nenecham. Bezdůvodně jsi asi BAN nedostal. Napiš si na web serveru... tady ti nikdo nepomůže (už proto, že nemůžeme)

niiiiiiike
Obrázek uživatele niiiiiiike
Offline
Joined: 21.10.2009

zdravím... chtěl bych se zeptat.... jaký je web na server - levice, kde je jenom dust.... nebo pokud mi nedokážete odpověd tady.... nevím jak dlouho hraje admin s přezdívkou eXon, ale vůbec neumí poznat kdo má cheaty a kdo ne..... já ani za piču nepoužívám cheaty a on mi dal ban.... tak kde se stím mám obrátit... prosím odpovězte na vincis7seznam.cz nebo zde... díky

MAKATOR
Obrázek uživatele MAKATOR
Offline
Joined: 08.04.2012

dejte ban lilpops harry potter na jail break byl simon a rekl ad dem do boxu pred celami primou cestou a ja sem tam uz bil sel sem jinam a on mi dal kill ale nerekl ze tam mame zustaat takze to byl FK 2X dejtemu ban pls aspon na 5min

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke