Práva-W3:FT

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

4 replies [Poslední]
Ruza
Obrázek uživatele Ruza
Offline
Joined: 09.12.2011

Zdravím,
na vašem serveru W3:FT bych měl zájem se stát adminem. Před časem jsem se zařekl, že admina již nikdy dělat nebudu, ale člověk míní a chuť mění
Jmenuji se Lukáš Dvořák a na onom serveru mě můžete potkat pod nickem A ruza . Je mi 19 let a CS hraju od roku 2004, V současnosti používám nick ruza , ale mělo by ho to nalézt i pod W3:FT , či ing R.B. Vypsat IP nemá smysl, jednak si ji můžou modi zjistit pohodlně sami a jednak mám částečnou dynamiku.
Již po roce hraní jsem se stal adminem a od té doby jsem byl bez pauzy adminem na několika serverech, přičemž na tom prvním jsem později působil jako hlavní admin (už nikdy více, respekt těm, co na to mají nervy), tudiž nějaké "drobné" zkušenosti by tu byly. AMX ovládám perfektně.
Chápu, že může být problém fakt, že je toto první příspěvek a díky tomu to vypadá, že mi jde prvoplánově o práva. Věřte, kdybych tu nehrál rád, nikdy bych neztrácel čas touto žádostí.
možu mohu nabídnout jak zkušenosti z let brozením bahnem W3:FT , tak i rozvážnost při posuzování jednotlivých případů.
Co se týče příspěvků na chod serverů - budu přispívat co nejvíc to půjde . Nicméně, pokud mám pocit, že mi za to daná (jakákoliv) věc stojí, nemám problém jí pomoci, pokud to je v mých silách.
Pravidla mám prostudovaná a nenalezl jsem v nich, co by nebylo klasicky dané a co bych neuznával jako svůj osobní herní kodex. KONTAKT : skype : tonyroti , STEAM : rotitony , STEAM ID : STEAM_0:1:38037201 0 00:12 46 0
To je asi vše, co stojí za to napsat. Dál je to na vás.

S pozdravem ruza. ( přeji hezký zbytek dne)

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Ehm... My ale žádnej server nemáme... Píšeš z webu nonsteam.cz, kterej obsahuje databázi serverů, ale ani jeden z nich nevlastníme. Nicméně každej server má v databázi informace a jednou z nich je i web. Tam by jsi měl napsat :)

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Ruza
Obrázek uživatele Ruza
Offline
Joined: 09.12.2011

no ok tak aký maťe server??

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Znovu: "My ale žádnej server nemáme..."

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

indian
Obrázek uživatele indian
Offline
Joined: 10.01.2011

Lol

indian_!

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke