zombie laserminy

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

5 replies [Poslední]
giffyn51
Obrázek uživatele giffyn51
Offline
Joined: 18.10.2009

cau mam tu problem
hraju si zombi mod a vidim jak nekteri davaji tri laseri a taky bych chtel ale jde mi jenom jeden laser.
tak hledam na netu a najdu ze mam dat do konzole bind "V" "+setlaser" ale nejde mi to porad davam 1laser nevite co s tim?pls

E.R.R.O.R
Obrázek uživatele E.R.R.O.R
Offline
Joined: 01.11.2009

Ahoj,
na některých serverech musíš laserminy také přikoupi a pro to stačí napsat do chatu pouze /lm (to znamená koupit laserminu) a na některých serverech je také umožněno že máš jakékoliv granáty a když třikrát klikneš pravým tlačítkem na myši tak se ti tam objeví mod:trip laser a to pak vybouchne jakmile to zaznamená zombie

puckomet
Obrázek uživatele puckomet
Offline
Joined: 01.11.2009

už to nwm jistě zombie sem nehral dost dlouho ale ja sem vždycky napsal / lm (lasermine) a bylo to,je toi brané jaqko zkratka té lasermini takže to nemusíš psát celé,stačí jenom /lm(včetně té svislé čárky nwm jak se správně jmenuje)

E.R.R.O.R
Obrázek uživatele E.R.R.O.R
Offline
Joined: 01.11.2009

a co se asi právě napsal XD

giffyn51
Obrázek uživatele giffyn51
Offline
Joined: 18.10.2009

hele jsem na tech zombiekach a vsichni tam pisou /Im noo tak to dam tky a co mam pak zmacknout??pls

DARK
Obrázek uživatele DARK
Offline
Joined: 29.11.2009

prosim vas pomozte mi neviem ako mam davat laserminu kupit ju viem ale neviem ju davat pomoztemi pls

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke