závažný problém s cizím software

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

5 replies [Poslední]
Trageed
Obrázek uživatele Trageed
Offline
Joined: 04.06.2009

Ahoj, mám tu celkem drsnej problém a nevím co s ním, dneska sem vyhledával servery v csku na internetu, jeden se mi líbil tak sem ho skusil, nepřipojilo se to ale předtim to něco stáhlo, od té doby se mi na jiných serverech asi po minutě hraní přenastaví jméno a ovládání...nevím jistě jestli je to tím neznámým serverem nebo čím, ale chtěl bych vědět jestli se toho dá nějak zbavit jestli ste o tom už někdy neslyšeli... předem díky, Trageed

ghost3r
Obrázek uživatele ghost3r
Offline
Joined: 27.02.2009

zdravím, najdi si config.cfg bezna instalace tento pocitac/c:/program files/valve/cstrike/config.cg a uplne ho odstran, prispusteni se ti vytvori defaultni novej.. a na ten server se uz nenapojuj :) a
a POZOR!!!! jeden config.cfg je i ve slozce valve, tak to musi byt az ten v cstrike!!!!!, pak sem napis jestli pomohlo, jinak to zkusime poresit jinak ;)

ghost3r

Trageed
Obrázek uživatele Trageed
Offline
Joined: 04.06.2009

super už je to dobrý...moc díky

Trageed
Obrázek uživatele Trageed
Offline
Joined: 04.06.2009

no tak to vlastně není dobrý, smazal sem config, zapnul sem cs, nastavil sem si podle sebe bylo to v pohodě, pak sem vypnul cs, ted ho znovu zapnul a znova se to mění...to vypadá blbě...možná bysme to mohli skusit pořešit jinak ;)

sasheva
Obrázek uživatele sasheva
Offline
Joined: 13.06.2009

ahoj potřebuju nutně pomoct z cskem stahnul sem si jakysi patch 36 a spustil cs
a když dam vyhledat servery napíše mě to NOTICE UPDATE MASTER SERVER nějak tak
prosím o pomoc kteří ví jak na to :(

předem dekuju za odpověd

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Proč to píšeš dvakrát? Odpověď jsem napsal k tvýmu druhýmo příspěvku (komentáři).

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke