warcraft3

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

4 replies [Poslední]
galusik
Obrázek uživatele galusik
Offline
Joined: 22.07.2009

nechapu jak tam sou ty levele jestli mam mit vetsi nebo mensi a jestli vetsi tak co mam zrobit abych mel vetsi dale nechapu jak zistim jaky sem level a proc se nekteri jak sou mrtvi zrodi znava a nekteri sou teroristi a zabiji svoje a dava mu to body předem dik za odpověd

lags
Obrázek uživatele lags
Offline
Joined: 17.08.2009

ja mam dotaz w3 mod je bezvadny 10 lvly v poho ale zajima me bind na specialni schopnosti jako teleportace,blesk atd... me icq 468199220 dekuji predem

lags
Obrázek uživatele lags
Offline
Joined: 17.08.2009

Re: galusik to ze teroristi zabiji sve nebo policisti je trik napis do chatu shopmenu nebo shopmenu2 tam bude napsano chameleon kup si to a budes vypadat jako protivnik a to ze se znovu narodi to podle toho jaka jsi postava treba undead ten si doplnuje zivoty kdyz nekoho streli level mas mit vetsi jestli chces vedet kdo je jaky lvl nebo postava napis do chatu playerskills aby si mel vetsi lvl musis EXPIT takze musis zneskodnit bombu,polozit,zabijet protivniky,postrelit ho ,nekdy to dava i samo za kolo doufam ze ti to staci jako odpoved :D

ghost3r
Obrázek uživatele ghost3r
Offline
Joined: 27.02.2009

lags do konzole: bind "klavesa" ultimate

ghost3r

kchalik
Obrázek uživatele kchalik
Offline
Joined: 18.10.2009

Ahoj,pls nejdou mi některé warcraft servry....No,de mi vlastně jenom jeden...nevite co s tím aby mi šly všechny?

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke