server

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

27 replies [Poslední]
King Kong123456789
Obrázek uživatele King Kong123456789
Offline
Joined: 09.02.2009

zdravím kámoš má servr ale nikdo na něj nechodí a bojí se ho dat na nějakej web(nonsteam.cz) protože nemá svuj vlastní
nebo něco zkuste se tam mrknout díky xxx.xx.xxx.xx:xxxxx

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Tak si udělej web se základními informacemi (kontakty na adminy, ip, banlist) třeba na ic.cz nebo wz.cz a já ti ho na nonsteam.cz klidně přidám.

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Alpaka
Obrázek uživatele Alpaka
Offline
Joined: 11.02.2009

192.168.50.1:27116 - neni ciste nahodou interni ip adresa? :-O

Hadisko
Obrázek uživatele Hadisko
Offline
Joined: 01.07.2009

jakou ip adresu musim dat, když chci založit server a prosim poradte mi jakbych mel ten servr udělat....? děkuji moc

Mike1991
Obrázek uživatele Mike1991
Offline
Joined: 03.07.2009

Cus je Normalni mi dat headshot Granatem?nebo to byl posranej cheater....?

REVOLUTION
Obrázek uživatele REVOLUTION
Offline
Joined: 03.07.2009

Milí Mike1991 Je možné že to byl cheater ale je také možná má taktika =) . Hodit granát po vyhození okamžitě vzít zbran a dat heda =) lehké že jo ?.... mno doufám že si hru užiješ tak zatím REVOLUTION .

Jou pařim CS 1.6 ...Napište na email =) .. většinou hraju na serverech : soe.cz JUMP Public . IP : 88.86.107.57:27020 . kdybich nebyl na jump mapě sem bud na GunGame nebo Bhop anebo Zombie takže kdyžtak napište . Ještě me napadlo kdybiste chtěli poradit

Tatras
Obrázek uživatele Tatras
Offline
Joined: 26.07.2009

Ahoj,chtěl bych se zeptat jak mam udelat z e steamoveho serveru non steam server?Pls odpovezte na icq:454-511-111 nebo sem do chatu.

cuz Tatras

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Proč píše jeden dotaz třikrát?

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Zlord23
Obrázek uživatele Zlord23
Offline
Joined: 29.09.2009

Zdravim posílal jsem základní informace o vytvoření serveru na vaši záložku přidat server. Je to skoro týden a kde nic tu nic. Rád bych se dočkal nějaký odpovědi případně přidání serveru:D Díky Zlord23

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Server byl buď offline, nebo nemá web, nebo na webu není zpětný odkaz na www.nonsteam.cz

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Zlord23
Obrázek uživatele Zlord23
Offline
Joined: 29.09.2009

Dobrá teda nechávám zapnutý oba servery 24h denně, všechno mám web, kontakty na adminy a dokonce i funkční zpětnej odkaz na nonsteam.cz. Takže jedinně že byl/y server/y offline...doufám! Pokud je to možný ocenil bych kdyby se to dalo nějak urychlit...přece jenom nechci aby komp běžel třeba tejden v kuse:D Zlord23

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Běžet týden? Skript stejně testuje servery každou hodinu a pokud se server dvakrát "neozve" tak ho vyhodí... Herní server má běžet 24h.

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Zlord23
Obrázek uživatele Zlord23
Offline
Joined: 29.09.2009

Pokud skript testuje servery každou hodinu a pokud se server dvakrát neozve tak musim znova přidávat server? Jinak jasný že server poběží 24 hodin to už ale záleží na mě...Pokud to teda dobře chápu tak když teďka nechám spušťený servery a přidám je tak za další hodinu by se měly servery přidat...sem zvědavej

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Přidávat ho znovu nemusíš - pokud nebude offline týden a nespadne do "trvale nefunkčních" - to pak server musím vytáhnout ručně, jinak to udělá automat.
Přidávání dělám já osobně a ručně - pořád je více nez 80% serverů od "vtipálků" - prostě neexistujících, nějaký web si přivlastňuje cizí server nebo jsou Steamové atd...

A teď se ještě dívám, že tam nemáš odkaz na www.nonsteam.cz ale na nonsteam.cz - pak se nediv, že to tak trvá.

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Zlord23
Obrázek uživatele Zlord23
Offline
Joined: 29.09.2009

tak a sem v lese:D "nemáš tam odkaz na www.nonsteam.cz ale na nonsteam.cz" jakej je v tom rozdíl?:D Jakože tam neni www ale jenom nonsteam.cz? btw upravil jsem to na http//www.nonsteam.cz/ (odkaz funguje)

Zlord23
Obrázek uživatele Zlord23
Offline
Joined: 29.09.2009

To neni možný servery jedou nonstop. Všechno je tak jak má bejt tak nechápu jak je možný že ty servery se prostě nepřidaly:( Neni nějaká možnost že bys to tam někde v evidenci vyhrabal a přidal? Nebo aspoň kdyby mi někdo řekl co je špatně, jestli něco špatně je...Díky Zlord23

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Riviera už ti psal, že to přidává ručně... musíš vydržet

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Napiš mi na mail rivierakid@sosgames.cz IP, port, hru, typ serverů a jejich web.

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Zlord23
Obrázek uživatele Zlord23
Offline
Joined: 29.09.2009

Máš to tam...

Zlord23
Obrázek uživatele Zlord23
Offline
Joined: 29.09.2009

Zdravim

info o serveru:
Hra: Counter strike 1.6 Non-Steam
Název serveru: U nejvetsi homoklady
IP: dleted
Port: deleted
Typ: deleted
web: deleted

Jsem debil a homokláda, spamuju tady diskuze a koleduju si o banána tady a o vyhození serveru z DB nonsteam.cz

0nice0
Obrázek uživatele 0nice0
Offline
Joined: 09.01.2010

Pls chtel bich se zptat jak se vytvari w3 server prosim o odpoved sem nebo na email

zenden10
Obrázek uživatele zenden10
Offline
Joined: 20.01.2010

lidi prosim chtelbych si vytvořit server je mi jdno jestly zdarma nebo platit pls odepiste mi tu anebo na email Nike9z@seznam.cz

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Když někdo napíše, odpovězte na mail, tak by se ostatním uživatelům mohlo zdát, že odpovíme, ale opak je pravdou... Pokud někdo odpověď zná, tak jí napíše na fórum jako odpověď. Nedělejte to tedy, prosím.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

ejo1992
Obrázek uživatele ejo1992
Offline
Joined: 02.02.2010

Jsem SPAMMER a homokláda!

hogtar
Obrázek uživatele hogtar
Offline
Joined: 21.07.2010

Chtel bych se zeptat, jestli nevíte co se stalo se servrem P*****.e******.eu PREDATOR

Fancy
Obrázek uživatele Fancy
Offline
Joined: 03.08.2010

Taky ste mi už vyše týždna nepridali server xx.xxx.xx.xxx:xxxxx pritom som vsetky ! podmienky splnil !

horvi
Obrázek uživatele horvi
Offline
Joined: 05.11.2010

Ćau rozjíždíme nový web na CS1,6 a SA:MP tímto vás chci poprosit o registaci na naší stránce
http://web.cosi.sk aby nám sponzori vytvořily hratelné a plně funkcí servery dále vám v budoucnu budem moci nabídnout turnaje o různé ceny a hlavně dobrou hru na našich serverech. předem děkuji za registrace.
.

Adam
Obrázek uživatele Adam
Offline
Joined: 10.11.2010

potřeboval bych se zeptat proc když si chci zadat IP adresu na nějaký server proč se mi ten server třeba neobjeví u některých to nedělá a u některých ano

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke