pripojeni problem na server

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

12 replies [Poslední]
snoow2
Obrázek uživatele snoow2
Offline
Joined: 01.11.2010

zdravim celou dobu jsem hral na free7gaming. a ted me to tam nechce pripojit a pise to

You hawe been disconected from the server
Reason : You are banned. check your console

nevim co stim uz jsem tak 4krat preinstaloval cs a nic....... prosim poradte bez cs je spatne :(

petrogy
Obrázek uživatele petrogy
Offline
Joined: 20.11.2010

to znamena že jsi dostal ban a at si zkontroluješ konzoli

petrogy
Obrázek uživatele petrogy
Offline
Joined: 20.11.2010

a ten ban znamena blokace na to serveru protože jsi třeba cheatoval nebo jsi špatně hral atd...

PRUDIK
Obrázek uživatele PRUDIK
Offline
Joined: 25.12.2010

zdravím,potřeboval bychom poradit.Když jsem naistaloval cs+patch 23b a chtěl se dostat na server,napsalo mi to toto:"YOUR .DLL[CL_DLLS/CLIENT.DLL]DIFFERS FROM THE SERVERS"
Může mi někdo prosím poradit a říct,co mám dělat,děkuju.

ALF
Obrázek uživatele ALF
Offline
Joined: 14.12.2009

Prosím odpovězte mu někdo přesně to mám teď taky za problém... ;)

andy112
Obrázek uživatele andy112
Offline
Joined: 27.12.2010

Asi si zle nainstaloval patch ale to iste pise aj v skole: nejde ti non-steam a bez non-steamu nemozes hrat

M4A1 je presne pre mna stvorená!

ALF
Obrázek uživatele ALF
Offline
Joined: 14.12.2009

Mě to na bývalý counteru (úplně stejným jen jsem ho měl před rokem) šlo aspoň přidávat servery jen podle IP protože brácha smazal ten non-steam sice jsem je nemohl vyhledávat ale našel jsem někde na netu IP napsal jsem ju a připojil se jinak fakt nevím tady mě to teď nejde.... vyskočí mě tam ten your´s .. něco a nefachá to prosím poraďte můj email je ALF996@seznam.cz děkuji

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

YOUR.DLL [CL_DLLS / CLIENT.DLL ] DIFFERS FROM THE SERVERS znamená, že verze hry, kterou máš nainstalovanou u sebe na počítaci, neodpovídá verzi nainstalované na herním serveru - zřejmě budeš tedy potřebovat novější patch (v35?). S verzí ti neporadím, ns momentálně nemám.

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Tommy
Obrázek uživatele Tommy
Offline
Joined: 31.01.2011

Čau lidi hrál sem na jednom serveru tak nějak měsíc a teď mi to píše něco s neznámím HLTV klientem neví někdo co s tim ???

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Tak jsem našel (snad) řešení:

Smaž všechny "setinf-a" z configu a dej tam tyhle hodnoty:

setinfo "nrate" "25000|101"
setinfo "lang" "en"
setinfo "_ah" "0"
setinfo "_vgui_menus" "0"

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

petal9
Obrázek uživatele petal9
Offline
Joined: 18.03.2011

mne to nejde mam tam pripojit na tadytech servrech jo a klikam na pripojit a nic

dudus
Obrázek uživatele dudus
Offline
Joined: 18.02.2011

co mám děla když se přihlašuji a napíšemi to tohle : disconnected differs from the servers

Dudus

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Opatchovat na správnou verzi... "differs from the servers" znamená "liší se od serveru"

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke