pomoc!!!

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

7 replies [Poslední]
SakaL
Obrázek uživatele SakaL
Offline
Joined: 31.12.2008

Ahoj,mam problem s vytvarenim spray loga..vsechno mi de podle navodu jenze dal.................................................ve Wizardu si vyberu obrazek i velikost a dam OK........a pak se mi mi sto obrazku ale objevi jen pozadi napr.: jen hnedy ctverce..vyskousel sem snad 50 obrazku ale neslo to...jediny obrazek co mi de je ta opice v navodu...predem diky

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Máš ty obrázky ve správném rozměru, třeba 96px na 96px?

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

SakaL
Obrázek uživatele SakaL
Offline
Joined: 31.12.2008

jo mam

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Zkus různý formáty... jpg, bmp a tak dál

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

SakaL
Obrázek uživatele SakaL
Offline
Joined: 31.12.2008

ja to zkousel ale nejde..poslu screen klidne

pavel
Obrázek uživatele pavel
Offline
Joined: 20.01.2009

Ahoj mam takovy problem u cs-ka my asi prostě nefakči klavesnice jenom myšej se mužu otačet ale ani střilet...S klavesnicej nic neni protože mam notebooak pls...poradtě..Když si stahnu tu hru a nedám tam patch tak to de ale jak tam dam patch tak to prostě nejde!
POmoc a Dik

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Nemáš stáhnutej Cheating-Death? ten to způsbuje

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

mirage
Obrázek uživatele mirage
Offline
Joined: 12.03.2009
stáhni si tenhle program nahraješ si obrázek a až to budeš mít tak dej decal,pak make decal ulož si to na plochu a bude tam plpdecal.wad tak to přejmenuj na tempdecal.wad a dej to do složky s counter strikem a mělo by ti to jít

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke