Obnovovací frekvence?

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

6 replies [Poslední]
Maczi
Obrázek uživatele Maczi
Offline
Joined: 17.11.2008

Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat, jestli jde nějak změnit obnovovací frekvenci jinak než přes hru, třeba nějaký cfg, ptz já když pustím hru tak mě to píše že mám špatnou frekvenci a nejde mi monitor, pls poradte, předem díky za odpovědi;-):-)

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Co presne ti to anglicky pise?

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Maczi
Obrázek uživatele Maczi
Offline
Joined: 17.11.2008

už sem na to přišel, musel jsem vymazat registry té hry, se to ukládalo do registru, nějaká chbyka to byla, a psalo to out of range

Andrre
Obrázek uživatele Andrre
Offline
Joined: 06.12.2008

Maczi.. Potreboval bych poradit. Mam nainstalovanyho Counter strike,ale nemuzu hrat souce,ikdyz mam net tak mi to nefacha muzes mi poradit? Dik za odpoved..Servus

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

CS 1.6 a CS:S jsou dvě různý, na sobě nezávislý hry... musíš nainstalovat obě, když je chceš hrát.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

sparcoo
Obrázek uživatele sparcoo
Offline
Joined: 11.04.2009

Take sem zmenil rozliseni V CSS Ns a nejde my spustiti hra kvuli monitoru. Rozliseni my nepodporuje
Kde najdu registr CSS ????

Ondys_CZ
Obrázek uživatele Ondys_CZ
Offline
Joined: 03.08.2010

JJ mám stále ten samý problém... Nedávno (cca. pře rokem :D) se mi zničeho nic začalo vypínat CSS střídaly se mi dvě chyby cosi s directX 9 ehm... mam 10tku ale instaloval sme aj tu 9tku a stale to same ... a druhá chyba to se mi to prostě vyplo a že byla chyba tak buď odeslat nebo neodesílat ... u některých dalsších her mi to dělá taky např: TMUF (Track Mania United Forever) Team fortress 2 , GTA SA ( i u sampla mi to dělá) no a dneska jsem (si myslel, ehm... do te doby než se mi to zase vyplo :( ) že to bylo kvůli rozlišení pač všechny tyto hry jsem měl na max detailech a na 1920x1080 rozlišení a tak jsem tam zapl (to fakticky nejhorší rozlišení jaké jsem kdy viděl 1360x765) přišlo mi ještě horší jak 800x600 :D:D:D:D no to je jedno.. a pak se mi to zase vyplo tak sem to jebal kopl sem do te herky moji cosi tam zajiskřilo zabuchalo a najdnou blik cvak PŘÍJEM a CSKO jelo!!! :D:D:D:D
skoda ze sem si delal prdel pravda byla takova ... : jak se mi csko vyplo tak sem dal neodesílat a šel sem ven :D:D:D:D ale jestli někdo ví jak zabránit tomu vypínání tk mi pls odpovezte... na icq 483078629 neebo tu...
prooosííím :''(

Hrej co můžeš dokaď se ti prsty ke klávesnici nepřismaží. ;)

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke