Nejde mluvit mikrofonem ve hre

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

6 replies [Poslední]
Rages
Obrázek uživatele Rages
Offline
Joined: 22.04.2009

Pls ve hre mi nejde mluvit pomoci mikrofonu! V nastaveni hry mam vse aktivovane a dane na max (aspon co se tyka mikrofonu)! Nevim co s tim zdycky mi mikrofon fungoval a zrazu mi nejde! Preinstalovat hru sem taky skousel ale stale to nejde tak pls pomozte!!

Martison
Obrázek uživatele Martison
Offline
Joined: 30.07.2009

Pls poradte co mám dělat když mi ve hře counter strike source nejde mluvit do mikrofonu když si třeba volám s kámošem na skype tak mi mikrofon de ale když tu hrát css tak mi nejde mluvit pořád mi říkají že mě neslyší zkoušel jsem přeinstalovat css a furt mi to nejde pls poraďťe díky

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

v options je záložka VOICE, tak si to nastav... v CS a CS:S musíš k mluvení držet klávesu.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Martison
Obrázek uživatele Martison
Offline
Joined: 30.07.2009

sak to jsem zkousel vsechno nastavit ale to prostě nejde

Woozie CZ
Obrázek uživatele Woozie CZ
Offline
Joined: 10.08.2009

Me mikrofon v CSS jde, ale v 1.6 pry lidi slysi cituji: "...kazde pate slovo". Takze si myslim, ze problem je ve hre. Prosil bych o pomoc. Chat se v tezkych situacich tezko pouziva.

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Na Pubu dostaneš za mikrofon leda kick... a pokud hraješ v klanu, tak byste měli používat TS nebo VT

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

xdumbassx
Obrázek uživatele xdumbassx
Offline
Joined: 30.06.2011

pls poradtemi nekdo mam microfon sechno mam v poradku ve skousce to funguje ale du na naky server tak to nefunguje ani se neukaze mo jmeno ze mluvim nechapu proc pls pomoc

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke