hrani po internetu

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

10 replies [Poslední]
Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

nejak se mi zmrvil CS 1.6 a tak sem to cely nainstaloval znovu, ale neslo hrat po internetu a firewallem to nebylo tak sem stahl patch 23b ale kdyz ho spustim napise mi to: W_LoadWadFile: couldn´t load gfx.wad (někdy tam je decals.wad).
svoji ubohou angličtinou jsem si to prelozil tak ze to po mne chce to gfx.wad a decals.wad, ale pritom to mam a pro jistotu sem to zkopiroval do vsech slozek CS 1.6
takze sem si to bud prelozil blbe nebo nevimnevite jak na to ???

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

(jedna veta neni mozna uplne jasna-tak sem stahl patch 23b ale kdyz ho spustim napise mi to (kdyz spustim tu hru s patchem))

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

nakopiroval sem oboje ale porad to nefunguje akorat tam je ted misto gfx.wad decals.wad
takze sme zase tam kde sme byli

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

marek11
Obrázek uživatele marek11
Offline
Joined: 21.03.2009

stáhl jsem si patch23b a píšemi to could not coutract master game server to retrieve server list, čemuž já absolutně nerozumí, tak nevím kde je chyba?

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

muze to bud byt firewallem(nemas povoleneho CS) nebo nemas stahnutej patch napr.:patch 23b

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

marek11
Obrázek uživatele marek11
Offline
Joined: 21.03.2009

patch 23b jsem stáhl ale si ne tam kam to mělo být, neboť nevím do které složky

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

"could not contact master game server to retrieve server list" je hláška, pokud dáš servery vyhledávat (to nonsteam neumí)... musíš přidat IP ručně do záložky favourites a tam se i připojovat.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

marek11
Obrázek uživatele marek11
Offline
Joined: 21.03.2009

dal jsem add server a zadal servr(62.168.73.227:27033), ale nešlo co mám ještě udělat?

Drago
Obrázek uživatele Drago
Offline
Joined: 31.03.2009

ahoj mam asi podobny problem kdyz zadam ip tak misto aby mi to naslo server ta me to udela ikonu na plose ve tvaru Steam_2009_03_31__13_09_48_592.mdmp nevite vcem je problem

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Nevim, jestli si mi včera ohledně toho nepsal...

Každopádně:
Ten soubor je error LOG, kterej se vytvoří při pádu CS

Ten co mi psal měl win Vista, což může být vzhledem k neaktualizaci Nonsteam CS problém (Vista support)
Další možnost je, že nemáš správně nainstalovaný patche... (postupne az do verze v_23b)

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke