Favorites

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

2 replies [Poslední]
Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

Takze doufam ze je toto trosku inteligentnejsi dotaz nez ten minuli........ :-D

myslim ze uz jsem to tu zminoval jednou ale to nevadi

NEUKLADAJI SE MI SERVERY VE FAVORITES, zkusil jsem preinstalovat celou hru ale porad nic (je tam jenom jeden server (a byl tam i predtim nez jsem celou hru preinstaloval))
a z toho usuzuju ze ten soubor (jestli teda nejaky je), ktery mi uklada servery je v nejake jine bohem zapomenute slozce a pravdepodobne je jen pro cteni.....

takze otazka zni: nevite jak by se tento soubor mohl jmenovat????

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

Rykiel
Obrázek uživatele Rykiel
Offline
Joined: 04.01.2010

Zdar a silu vlasti,
Radin ti se do toho souboru nerejpat, protoze na nej muze bejt napojen soubor DLL a kdyz k nemu zmenis cestu tak ti nemusi fungovat hra - pokud mas NS : Skus si ze soe.cz nebo slunecnice.cz stahnout Counter strike 1.6, a ze www.soe.cz si downloadnout jejich patch, protoze si mozna stahl patch kterej je preprogrammovanej nejakymi programmatory. Pro STEAM : reinstall cs, reinstall steam kompletne kdyz nepomuze reinstall cska, pak tam skus hodit od neakyhu kamose kterej ma steam jeho config.cfg do slozky = "Steam -> SteamApps -> tvujsteamnick ->counter strike -> cstrike". kdyz to nepomuze tak uz nevim.

RyK1eL aka BobihnQ

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

co si myslel tím,že je naprogramovanej nějakýmy programátory????
a je na tom něco špatného

Jo a takz když nainstaluju na to CS nějaký patch tak mi to napíše, (při spuštění hry přes ten patch)
že to nemůže najít něco jako gfx.dll a ještě něco takz s koncovkou dll......
jinak když spustim cs přes tu starou ikonku tak to stále funguje.....

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke