Favorites

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

6 replies [Poslední]
Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

kdyz dam ve favoties add server tak se mi tam nekdy neprida napr.: 88.86.113.170:27031 (czechlegions.cz public), ale treba cs. czbf.net se mi prida.
?? cim to je ??

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

BobihnQ
Obrázek uživatele BobihnQ
Offline
Joined: 21.04.2009

A máš CS NonSteam nebo Steam ?

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

nonsteam

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Já to tu už četl dřív, ale nevedel jsem. No, ted me napadlo jestli nema ten server jinej protokol (47, 48). O protokolech vůbec nic nevim, ale zeptam se Riviery, jestli to nemůže být tím.

Večer by měl bejt online.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

BobihnQ
Obrázek uživatele BobihnQ
Offline
Joined: 21.04.2009

Ne, protokolem to nebude, ve favourites sem mel surf server pripojoval sem se ale mel stary protokol,
ale ve favourites sem ho mel .

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Taky jsem měl jednu nonsteam verzi (ne verzi CS, ale spis typ CS), kde jsem měl ve FAVOURITES nějaký 3 servery a nešlo mi přidávat jiný...

Na tyhle chybky a změny je nejlepší stáhnout CSko odjinud a přeinstalovat. Je to trošku drastičtější, ale v 95% zabere. Možná promazat registry před reinstalem a mrknout na to. Každopádně nezapomeň zálohovat config.cfg

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

ghost3r
Obrázek uživatele ghost3r
Offline
Joined: 27.02.2009

mozna blba verze nonsteamu, ale jak psal pakey, urcite zkus stahnout CSko od jinud...

ghost3r

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke