Chyba

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

5 replies [Poslední]
martinkopec
Obrázek uživatele martinkopec
Offline
Joined: 21.06.2009

Cau hele ja mam problem s cs 1.6 mam visty a vzdy kdyz kliknu dvakrat na ikonu cs1.6 tak zcerna obrazovka a potom se ukaze available memory less than 15mb!!! 2543616 (dostupné paměti menší než 15 megabajtů! 2543616 praklad) nwm co stim stahnout patch nebo co ja nwm pls piste rychle dik moc moc

Paullik74
Obrázek uživatele Paullik74
Offline
Joined: 26.12.2009

Mám ten samý problém...už si to vyřešil ?? mě to teda dělalo u verze vyšší jak 23 asi...protože sem to nainstalovat, jelo to, ale potom, když jsem tam hodil patch 28 nebo 33, tak začla naskakovat tato chyba. Na Vistě si nejsem jist ale na Win Seven mi to hází.

Johnyyy66
Obrázek uživatele Johnyyy66
Offline
Joined: 03.01.2010

Custe kamaradi.Prosím vás nevíte
ím to je.Mám Steam a par serveru mi nejde pisemi to neco o protocolu 47 a kamos mi rikal ze mam vlozit nejake dve veci do slozky cl_dlls.Nemate ty dve vecicky jestli ano prosim vas poslete mi je na muj email Johnyyy66@seznam.cz dekuji

milcony
Obrázek uživatele milcony
Offline
Joined: 23.01.2010

Odpověď pro martinkopec:

START---na hlavní spouštěcí soubor klikneš pravým, pak vlastnosti----kompatibilita----a přehodíš na windows vista SP2 a hotovo, čusík.

BulletX
Obrázek uživatele BulletX
Offline
Joined: 12.09.2010

ked spustim cs nabehne mi cierna obrazovka ale potom ide normalne ale ked dam new game alebo sa pripojim na net tak ku koncu ked pise parsing server info alebo nieco take tak mi vipne cs skusal som aj reinstalovat aj odstranit cs ale furt to iste poradte mi pls

marik
Obrázek uživatele marik
Offline
Joined: 09.01.2011

ked spustim cs nabehne mi cierna obrazovka ale potom ide normalne ale ked dam new game alebo sa pripojim na net tak ku koncu ked pise parsing server info alebo nieco take tak mi vipne cs skusal som aj reinstalovat aj odstranit cs ale furt to iste poradte mi pls

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke