CHYBA

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

6 replies [Poslední]
martinpun
Obrázek uživatele martinpun
Offline
Joined: 19.04.2009

cus lidi hale zapnu naky servr a napise mi to naky SERVER IS ENFORCING FOR THIS FILE /SCRIPTS/DSP_PRESETS.TXT NEVITE CO STIM RYCHLE PISTE PLS MI ICQ 350 827 370 SKYPE Martin Fiala DIKES A PLS RYCHLE A OOBCAS MI TO PISE NA RUZNY VECI TAK PISTE

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Zkus ten soubor dsp_presets.txt u sebe ve složce scripts smazat (udělěj si zálohu) a vyzkoušej to znovu.

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

devildark
Obrázek uživatele devildark
Offline
Joined: 17.07.2009

Hele mam original hru cs:s a vsechno zapu a kdyz treba chci dat server no proste IP adresu tak to nejde napise to tam ze server neodpovida.Proste to nejde po siti.Prosim odpovezte co mam delat.anglicky to tam pise Server is not responding.

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Server neodpovídá... to ti to píše... ale jestliže se servery v serverlistu zobrazí, tak by mělo jít i hrát. Jinak je to nejspíš, asi nejčastější, problém firewallu. Máš zavřený porty, zakázanou komunikaci přes internet pro CS nebo tak...

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

devildark
Obrázek uživatele devildark
Offline
Joined: 17.07.2009

no prave ze ani v serverlistu se mi neukaze zadnej server.Kdyz dam refresh tak se tam anglicky pise No internet games responded to the query.

devildark
Obrázek uživatele devildark
Offline
Joined: 17.07.2009

Napis prosim uplne presne co mam udelat aby to slo.

Ludek Nikl
Obrázek uživatele Ludek Nikl
Offline
Joined: 25.08.2010

lidi kdyz sem si nainstaloval non steam a pri pousteni mi nto porad pise chybu: Fatal Error Failed to initalize authectication interface.Exiting.... CO TO MA ZNAMENAT JAK TO MAM OPRAVIT??? PROSIM

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke