chyba na webe nonsteam.cz

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

8 replies [Poslední]
borli
Obrázek uživatele borli
Offline
Joined: 02.01.2011

Dobry den,
chcem oznamit chybu na vasom www.nonsteam.cz webe. nachadza sa v casti kde je zoznam counter strike source - classic serverov. Ked je v cs:s zozname viac ako 25 serverov, vytvori sa strana 2, na ktoru pri kliknuti zo strany 1, vypise stranka error a tym padom tieto css klasik servery, nachadzajuce sa na strane 2 sa de facto nedaju pozriet.

link zo strany 1, z ktorej po kliknuti na stranu 2 pride error: http://www.nonsteam.cz/css/klasicke-servery/1
presny link na error: http://www.nonsteam.cz/cssource/klasicke-servery/26

Prosim o napravu chyby.

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Žádná chyba tam není... CS:S classic serverů je jenom 25 a jsou na jediné stránce... Tvůj link je na stranu číslo 26 a to hodí 404ku

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

borli
Obrázek uživatele borli
Offline
Joined: 02.01.2011

kks ty si iny magor. VRAVIM KED JE TAM ASPON 26 SERVEROV, TAK JE CHYBA VIDITELNA!!! JASNE ZE TO NEUVIDIS VTEDY KED JE TAM LEN 25 SERVEROV!!! TA CHYBA TAM JE UZ PEKNE DLHO A ZA TYM SI STOJIM!!! btw. to ty si ten frajer na ns.cz, co kazdeho poucuje, aki su hlupi, ked nevedia splnit ani zakladne podmienky na pridanie serverov? 3krat som sa pokusal pridat servery na nonsteam.cz, neuspesne, NEMAL SI ANILEN ELEMENTARNE ZASADY SLUSNOSTI, aby si mi odpisal, pritom vsetky podmienky som DAVNO SPLNIL A ZA TYM SI STOJIM!!!!!!!

ty si taky typicky cesky majster sveta, prosim ta zdrz sa potom komentarov typu aky som hlupy slovak alebo ake som el kiddo arrogante a pod. lebo sa skutocne nad takymi komentarmi od teba len pousmejem.

btw. 2 Od zlosti nad tebou som chcel kupit domenu www.nonsteam.sk a poukazovat na neuveritelnu tupost nonsteam.cz. neviem, ci mas nejaky problem so slovenskymi css servermi, alebo ci si len potrebujes robit reklamu na tvoje servery skrz ns.cz, ale pocul som ze nechces pridat servery zo slovenska skoro nikomu. ked chces pomoct cz/sk non steam komunite tvojim webom, tak takto sa to nerobi, za predpokladu, ze nechces aby slovenske css portale zakapali na ukor toho tvojho. to ti hovorim ako byvaly admin na niekolkych hernych portaloch a serveroch a vobec sa tym nechcem chvastat.

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Chyba v url tam byla, takže díky za upozornění... To nadávání do kktu svědčí o tvé vyspělosti (opravdu zřejmě nejsi blby děcko). Jo, a ten frajer, co "každého poučuje" budu zřejmě já a stojím si za tím, že ti, co si přečtou a splní těch pár řádků nad formulářem pro přidání, server v databázi většinou mají.

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

link http://www.nonsteam.cz/cssource/klasicke-servery/26 je na stranu 26, která v sekci CS:S classic neexistuje... A za tím si stojím.

A přestaň se tu prosím ohánět pánským ohanbím, díky.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

borli
Obrázek uživatele borli
Offline
Joined: 02.01.2011

do kktov som nenadaval ani nikomu nenadavam, to je rozdiel, co som povedal. v prvej chvili som chytil zlost nad tvojim pocinanim. je mi to luto. chcel som len aby si si uvedomil, ze castokrat odmietas dobre servery ( napr. Vcielka CS:S ... a mnohe dalsie) z nejakeho mne neznameho dovodu a namiesto toho pridas servery, ktore nemaju dlhu zivotnost. pritom vsetky podmienky maju splnene.

borli
Obrázek uživatele borli
Offline
Joined: 02.01.2011

to pakey: chyba tam je!! ale vidno ju vtedy ked je v css classic zozname aspon 26 serverov, tak si prosim ta netvrd stale svoje a skus pouzit to co mas na krku.

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Chyba tam už není, opravil jsem to. Ta 26 je správně, počítám pořadí server (psal jsem to dost "narychlo") a to číslo znamená první zobrazovanej server na dané stránce. Chyba ale byla v url odkazu místo .../css/klasi... jsem tam měl .../cssouce/klasi...

Co se týká přidávání serverů - pokud je server online, má správně vyplněný typ serveru, má v názvu url webu a na webu je zpětný odkaz na www.nonsteam.cz - tak ho přidám, vůbec nehledím na to, co je to za web/server (zpětný odkaz si kontroluju ve zdrojovém kódu stránek, web kolikrát ani nevidím). Na to nemám v tom množství čas. Vyhoví -> jde do db, nevyhoví -> jde do koše a už se serverem dál nezabývám.

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

borli
Obrázek uživatele borli
Offline
Joined: 02.01.2011

dakujem, uz to funguje spravne. :)

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke