Chtěli by jste pomoci s vlastním CS serverem?

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

16 replies [Poslední]
Acer
Obrázek uživatele Acer
Offline
Joined: 07.05.2010

Po domluvě se slušnýma lidma jsem ochoten nakonfigurovat CS 1.6 Server obsahující nejnovější amx, DPROTO pro podporu jak nonsteamu tak steamu, booster pro zrychlení serveru.
Dále jsem ochoten podotýkám opět že pouze pro rozumné lidi. Nastavit pluginy dle výběru, udělat výběr map a nahodit jeden z těchto módů (Deathmatch, Classic, JailBreak, SoccerJam).

RPG módy typu war3, final fantasy, super hero nedělám, mám k ním odpor.

Také pomůžu s nahozením serveru na Vašem stroji. Server housingy nebudu doporučovat, to už není v mé kompetenci.

Pokud by měl někdo zájem rád pomůžu. ICQ nezveřejním. Nebudu dělat server pro každou lamu, nepotřebujeme příval tisíce serverů do ČR :D .

Pracuji jako administrátor nejmenovaného portálu. Jeho jméno se nedozvíte ani zde ani na ICQ, jsme lidi a nebudeme šírit žádnou reklamu.

Dělám to z důvodu nudy o víkendových večerech jinač bych se mohl na vše vy... :)

Takže případní zájemci mohou napsat zde kontakt na sebe a já se ozvu.

Nechtěl bych žádný spam, pouze Vážní zájemci kteří potřebují pomoci a neznají google nebo pouze nemají čas učit se dělat herní servery.

S pozdravem Acer.

PS pro adminy: Pokud je tohle špatná cesta nebo se Vám něco nelíbí, nebudu proti smazání. Pouze jsem chtěl zabít nudné dny.

stevewojtas
Obrázek uživatele stevewojtas
Offline
Joined: 28.01.2010

Ahoj, měl bych zájem o Tvoji pomoc. Nahodit server jsem se pokoušel již několikrát, ale pokaždé marně... Jak říkáš, kdyby ses někdy večer nudil, pisni na skype: wojtas4ewer, nebo mailík wojtas4ewer@seznam.cz. Budu rád, když se ozveš. Díky Vojta

Že šnek netrefí domů. Tomu JÁ říkám vrchol alkoholismu

specnas
Obrázek uživatele specnas
Offline
Joined: 26.06.2010

pls prihlastese na muj sever jase totiz nemuzu nekam prihlasit pls ip adresa je 10.0.0.2:27015 dik predem

fightb0ne
Obrázek uživatele fightb0ne
Offline
Joined: 18.07.2010

to je zajímavý... já měl dedictated server plus amx mod a měl jsem stejnou IP a lidi se nemůžou připojit. Jak to udělat, aby to šlo?

MiJanS
Obrázek uživatele MiJanS
Offline
Joined: 14.08.2010

Ahoj, Newim jak vytvořit vlastní SERVER mohl by si mi nějak poradit Prosím MOC muj SKYPE MiJanS1 Moc díky nebo icq : 633 010 267 sem všude tak na jedno napiš prosíím :-)

rysato
Obrázek uživatele rysato
Offline
Joined: 18.08.2010

nevim jak dat server muj zalozeny na tyhle stranky pomohl by mne s tim nekdo IP adresa mne tam nejak nejde jinak to ostatni mam dobre tak napiste pls na email: tmryav@gmail.com
diky

a taky tam pls napistejak tam mam dat ten warcraft a VIP jak tam mam dat atd diky do toho mejlu taky pls diky moc

Martin138
Obrázek uživatele Martin138
Offline
Joined: 01.09.2010

Ahoj chtěl bych udělat ¨pokud možno 2až3servery šlo by to?
Jsem celkem šikovný chlapec jemi sice 21let ale newa! stačí mi klidně 1server ale chtěl bych mít portál muj mail Xtrem.Smoke@stream.cz anebo na skype mr.kemr důfam že odepíšete! THX a kdyžtak měl bych dotaz pokud možno 3servery byste udělal Classic DeathMach a Aim! děkuju dále bych to udělal klidně skámošem! D2kuji předem! dále se domluvíme přes skype nebo přes mail!

fgdfggs

N-gum
Obrázek uživatele N-gum
Offline
Joined: 01.11.2010

čau potřeboval bych prosím pomoc z vytvořením serveru odepis prosim na icq 372968525 nebo email happy525@seznam.cz nebo steam pawkis0 předem díky

lukyn
Obrázek uživatele lukyn
Offline
Joined: 02.12.2010

Prosim tě založil sem si klan mám i stránky ale hrozně moc potřebuju udělat server jsem ochoten za něj platit max. 250 měsíčně moje icq 488540704,skype lukasek.klingenhiodw a fb Lukáš Klingenhofer prosím pomoc jak to mám udělat

lokeN
Obrázek uživatele lokeN
Offline
Joined: 29.12.2010

Čau.
Mněl bych velký zájem o server.
Jsem ochoten zaplatit částku 300kč/měsíc.
napiš mi na skype >> lukas.navratil4 ICQ: 469-321-510
Ale spíše skype.
Díky moc :)

Libovka.com
Obrázek uživatele Libovka.com
Offline
Joined: 28.01.2011

Ahoj...hraju cs už asi dva roky a tak sem si řek že bych mohl založit server, zkoušel jsem to hodne zpusobama ale proste mi to nejde a tak bych byl rad kdyby ses ozval třeba na icq:376102089 a nebo e-mail:kment28@seznam.cz...předem diky!

Veselko
Obrázek uživatele Veselko
Offline
Joined: 20.02.2011

Ja potrebujem pomoc s AMXBans
moje skype:minoxx666
e-maiil:m.veselovsky@azet.sk

HeadShot
Obrázek uživatele HeadShot
Offline
Joined: 19.03.2011

Prosim potrebuji pomoct a vim ze si dobry clovek email:odas.skalik10@seznam.cz
skype:thanatus4

Skrebl
Obrázek uživatele Skrebl
Offline
Joined: 29.04.2011

mel bych taky zajem pro nas klan by se server hodil
uz jsem se o to nekolikrat pokousel ale s nulovym vysledkem
muj skype je zajdlik9610
nebo email skrebl@email.cz
diky

Razor 1911
Obrázek uživatele Razor 1911
Offline
Joined: 15.09.2011

Taky můžu pomoct s vytvořením serverů. Kontakt na mě: 20vt@email.cz nebo skype cz-hunter.

Petak
Obrázek uživatele Petak
Offline
Joined: 18.04.2012

Čauko :) Měl bych zájem o tvoji pomoc. :) Jeden server už mám jenže ten se si koupil a už nemám peníze tak bych potřeboval tebe :) Kdyžtak prosím kdyby si měl čas tak mi napiš na skype: Petakubat0 . Díky :)

[URL=http://cs-zavislaci.6f.sk/][IMG]http://cs-zavislaci.6f.sk/upload/files/petak.png[/IMG][/URL]>

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke