cau lidi

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

3 replies [Poslední]
tony13
Obrázek uživatele tony13
Offline
Joined: 20.12.2010

mam problem když chci se připojit na server tak mi to tam piše byl si odpojen ze servu duvod kickek :You are BANNED .Check your console...co to znamena ? a co mam s tim delat dekuji za odpovedi

andy112
Obrázek uživatele andy112
Offline
Joined: 27.12.2010

Je to jednoduche:si za nieco zabanovany

M4A1 je presne pre mna stvorená!

eSx
Obrázek uživatele eSx
Offline
Joined: 09.01.2011

Znamená to, že jsi byl odpojen ze serveru, z důvody obdržení BAN-u, tedy dočasné, nebo dlouhodobé zablokování připojení na server.Dělat s tím můžeš třeba to, že si změníš IP adresu, občas to jde i tak, že vypojíš a zapojíš modem.A nebo jednodušeji, kontaktuj administrátora daného serveru a požádej ho nějakým způsobem o unban, tedy odblokování.Pořád mi tu ale schází informace, na jak dlouho ti byl BAN udělen.Pokud na krátkou dobu, týden nebo měsíc, tak neřeš, jak to obejít nebo zbavit se ho a pouč se z toho.Pokud permanentně, následuj již dané kroky.

marik
Obrázek uživatele marik
Offline
Joined: 09.01.2011

hele kdyz mi to zapne counter a pripojuji se na server je to vklidu a najednou se vypne cely cantr nevite proc?

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke