Ban?

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

1 reply [Poslední]
Stupidita
Obrázek uživatele Stupidita
Offline
Joined: 01.11.2012

Zdravím,
To by mě zajímalo za co mi dal zženštelý admin "acid" ban? :D Za to že mi to nekope a umím si upravit CS aby se mi nezvedala zbran pri střelbě? :D Jde vidět že je sto let za opicema a vůbec neví co se s CS dá dělat a co si tam upravit aby např zbraň nekopala atd...Tímto žádám o neoprávněný ban pač admin "acid" mě ani v chatu neupozornoval nic. Takže kdyby aspon něco řekl odpoj se atd,.,,,, bral bych to pač to tam byl samej low hráč a to nemluvím o acidovi. Je mi to jedno banujte si co chcete ale když někdo hrace CS 12 let tak si s tím umí pohrát, jak se systémovými soubory tak se vším. Takže acide ty kide, vůbec nevíš koho si zabanoval a to si piš že ten server kde ty děláš rádoby admina budu pomlouvat kde jen můžu a to se ti zaručím že ostatní cápci z klanu to rozhlásí všude. Uděláme vám ze serveru kopec neštěstí Ave. S pozdravem Europe Liga Czech Team. :-*

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Byl jsi zabanovan na tomto serveru adminem acid >>>.
[AMXBans] Mas trvaly ban.
[AMXBans] Zabanovan nick : !
[AMXBans] Duvod : ' Aimbot '
[AMXBans] Pro unban jdete na @ www.gamesites.cz
[AMXBans] Tve SteamID : ' STEAM_0 : 4 : 1252960752 '
[AMXBans] Tva IP : ' 89.177.1.60 '
[AMXBans] ===============================================
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RI

Jen k smíchu Váš public server, že jsem byl nejlepší to je na ban, že mi nekope akáčko bo m4ka na ban? :D Hold jsou tací uplakánci jako Acid co si řeknou " jsem víc než on dám mu ban abych já měl lepší skore" Hold děti vládnou všude ;)

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Zkus se probrat a přečíst si svůj příspěvek. Nechápu, proč nám to píšeš sem. Navíc po podobnym příspěvku bych ti já osobně unBAN 100% nedal. Kopeš kolem sebe jako kohout! :D

"[AMXBans] Pro unban jdete na @ www.gamesites.cz"

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke