ban

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

8 replies [Poslední]
móucha
Obrázek uživatele móucha
Offline
Joined: 25.03.2009

(MOUCHA) Dobrý večer sem nazloben že je tu admin Reason (toto je jeho nick) člověk de do hry s tím že pokud jich sliší víc čí vidí tak se zastaví a vykropí ,když tam běžej.No ne? Já si to myslel a chyba lávky byl sem na jednom místě to připouštím ,ale kemp metr neukázal víc jak 24%.K zemi šli 3 Téčka,v tom mi přišel text přestan kempit a nejaká ta ostatní slova . Má odpoved byla (čemu říkaš kemp ty debile) Nechápu co na tom bylo za kempení.V zápetí přišla odpověd ( Debile rikej doma tatovi , ne me) a už sem byl venku .Jak je možné že mě bez důvodu (pořádnýho) může jen tak vyhodit.Je mi to strašně líto vrhá to na tenhle servr špatný světlo. Předem děkuji za odpověd MOUCHA

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Ty jsi srandovní :D
Na jaký server si stěžuješ, nějak to z tvého příspěku není poznat. A proč si stěžuješ tady a ne na webu serveru, ze kterého tě vykopli?

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

I pro mě by byl ten tvůj zmíněnej "debil" dost dobrym důvodem ke kicku ;-)

Jinak vše už je řečeno výše.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Patrik
Obrázek uživatele Patrik
Offline
Joined: 26.03.2009

Ja toho zazil takovych BANU a zaco?? zao ze sem rekl ADMINOVI ze je nespravedlivej,no co rekl nejsem spravedlivej a BUM dostal jsem BAN a ani newim zaco:-D ake uz me to ani nezajima.

LAMER
Obrázek uživatele LAMER
Offline
Joined: 07.02.2009

to je pěkný dostal sem ban na svym nejoblibenejsim serveru. mzsleli si ze mam wh. mohli byste se nekdo na ten server juknout a rict mi kde si stezovat pls. ip 81.0.217.245:27502 diky

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

vypada to na tyhle webovky
http://wickedside.uvadi.cz

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

PesS.cz
Obrázek uživatele PesS.cz
Offline
Joined: 13.02.2010

Chtěl bych se stat adnimem poradi te mi nekdo pls jak ??

!PesS!'cz'

codrigherr
Obrázek uživatele codrigherr
Offline
Joined: 08.05.2010

Heh to neřeš... hold někdy lamám nedomluvíš ! .) Teďka se mi stalo, že jsem dostal ban. :D Úplně bezdůvodně !! A proč ?? Mysleli si že jsem cheater :D Takou lichotku jsem ještě nedostal... .))

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

jj, to je velkej neduh nonsteamu... na STEAM serverech admini často nejsou, protože VAC bohatě stačí :)

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke