BAN

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

5 replies [Poslední]
Kachnan
Obrázek uživatele Kachnan
Offline
Joined: 21.12.2008

Zdravím.
Jsem úplný začátečník "Lama". Mám neveřejnou IP a nemůžu sehnat server kde bych neměl BAN.
Nikdy jsem třeba na něm nehrál a když se připojím mám v konzoli Ban za Cheatink.(nevím jak se to přesně píše). Může mi někdo poradit, kde bych si mohl zahrát?

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Na všech serverech mít ban určitě nemůžeš. Pokud chceš hrát na nějakém konkrétním serveru, tak zkus kontaktovat "tamní adminy" a popsat jim svůj problém, třeba tvoji sdílenou IP odbanují.

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Matrix123321
Obrázek uživatele Matrix123321
Offline
Joined: 03.07.2009

caute na tejto stranke som novacik a ked idem na hociaky server tak mi tam vyhadzuje ze mam ban...moja ip je 212.108.216.2 pls dajte mi unban

cermis12
Obrázek uživatele cermis12
Offline
Joined: 20.11.2011

Ahoj ... Hele chci tímto požádat o UnBan na serveru Capture .. IP : 217.11.249.92:27073 .. Prosíím Prosím Prosím ... Je to můj onblíbený server ... Už cheaty nikdy nebudu používat prosíím ... :( ... Čauu

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

My server nemáme, nikdo ti tu nepomůže...

Navíc, jak jsi sám napsal, cheatoval jsi, tak máš utrum. Já bych ti žádnej unban nedal.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

MasterKing
Obrázek uživatele MasterKing
Offline
Joined: 05.02.2012

Dobrý den ja hraju counter strike warcraft3 a najedou ze mam BAN na 4 hodiny a duvod mi to nenapsalo co stim 4hodiny nechci cekat. dekuju

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke