Ban za nic?

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

29 replies [Poslední]
Gazz
Obrázek uživatele Gazz
Offline
Joined: 03.12.2010

Dobrej vcera jsem hral na CS public 1 chvili me tam nadavali do hackeru atd po té me Crew zkontrolovat zjistil ze jsu STEAMER ze nic nemam . Druhy den na to mam ban za nic? Prosim o vysvetleni nebo unbann

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Jediný, co vysvětlit můžu je, že my server nemáme... Takže to píšeš špatně, bohužel

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

benes
Obrázek uživatele benes
Offline
Joined: 23.12.2010

dobrý den, hrál jsem counter strike 1.6 non-steam server : netrix GP dal jsem /server /a vybral jsem si server deathrun hral jsem ho sotva 15 min a bysl jsem terorista 2x za sebou a potom byl nekdo a potom zase ja.no uz sem netel byt terorista tak jsem sel na WC a potom sem prišel a psalo mi to v tabulce máš BAN zkontroluj konzolu . a ja jsem zadne hacky/cheaty neměl. hraju jen FearPlay a oni mi dali ban =( znám admina celeho netrix GP jmenuuje se BP a on mi asi dal ban =( prosím udělejte stím něco a prosím o odpověď. děkuji

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Ono si miláčku stačí přečíst můj kraťoučký příspěvek nad tím tvým... My server nemáme a BANY tudíž neřešíme. Musíš jít na web toho serveru a tam kontaktovat admina

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

benes
Obrázek uživatele benes
Offline
Joined: 23.12.2010

ok sory no

WolfTeam
Obrázek uživatele WolfTeam
Offline
Joined: 16.01.2011

[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] You are Banned from this server by admin caSso
[AMXBANS] You are permanently banned.
[AMXBANS] Banned nick : _D?D/! : 3
[AMXBANS] Reason : ' wallhack '
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ www.netrix-gp.info
[AMXBANS] Your SteamID : ' '
[AMXBANS] Your IP : ' 95.170.226.227 '
[AMXBANS] ===============================================
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Missing RIFF/WAVE chunks
Kicked : You are BANNED. Che

Ja sem nemnel WH fakt ne slibuju mam repraky na max a slysim je a vidim vzdy kousek tela fakt slibuju oni tam psaly ze mam WH ale fakt nemam sem je videl jak tam jdou nebo kousek tela a potom proc mne tam jeden nemohl zabyzt protoze to neumi ja mu strilim do HS a on do nohou nebo kam ale fakt slibuju nemam WH tak prosim ADMINA,KuPeC to neumi hrat a tak si mysli ze maj vseci WH atd. a rikal sem to mam ze mam WH AB atd. ale ja bych to neumnel ani stahnout je mi 11 let prosim moc o unban zeptej se i The Real-TAGI ten vam rekne pravdu jestli sem mnel WH ale fakt slibuju CSKO je nejlepci hra kterou na compu mam a nekazil bych si hru z nejakym WH atd. prosim moc ten Kupec si vymysli protoze to neumi tak prosim moc o unban

WolfTeam
Obrázek uživatele WolfTeam
Offline
Joined: 16.01.2011

Klidne mne muzete o testovat teda jesli to jde

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

JSTE SNAD VSICHNI TADY ******* CI CO???? PAKEY TU SNAD NECO PSAL.... KDYBY JSTE SI TO PRECETLI TAK BY JSTE SE NEMUSELI PTAT JAKO ******!!!!!!! a pokud si jen delate srandu tak HAHAHA
domluvil jsem
HAWK

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Dokonce v tom logu, co poslal, je link kde si má stěžovat! Demence je jako vesmír... nekonečná!

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

hh
mimochodem, cim to je, ze kdyz nejsem prihlasen tak mas jineho avatara nez kdyz jsem prihlaseny..?

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

To netušim zajímaj mě screeny, protože já pořád vidim avatar "zahloubaný Pakey" :D

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

vypada to ze uz to zase funguje spravne...

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

Jouda97
Obrázek uživatele Jouda97
Offline
Joined: 22.01.2011

4us hoši včšra jsem byl na serveru jmenem game-zone.sk only dust2 asi po 4 a dnekska mam ban a nevím proc ? a pritom sem byl porad poslední, ten ban mam za cheat jmenem plesniva bota muzu se zeptat co to je. Děkuji Jouda97

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Tak tohle už beru jako provokaci! >:-(

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

crouchik
Obrázek uživatele crouchik
Offline
Joined: 25.01.2011

da sa vobec neco robit s banom?..lebo na kazdy server ktory sa zapnem dostanem po max. 15 minutach ban:((

Crouch:)

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Určitě dá... chtělo by to zjistit, za co ho dostáváš. Možná máš lagy, vysokej ping... možností je spousta.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

pele mele
Obrázek uživatele pele mele
Offline
Joined: 07.02.2011

takze neberte to ako provokaciu ale dostal som kick kôly VIP. vyhodilo ma a pisalo ze miesto je rezervovane pre VIP ale VIP je drahe

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Jako provokaci to beru... to je věc serverů. Nezájem

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

jures41
Obrázek uživatele jures41
Offline
Joined: 12.02.2011

Dobrý deň chcel by som sa spytať ako sa da vymazať spam s c.s stale za to dostavam ban a neviem ako to vymazať chcem sa len spýtať či by ste mi nevedeli poradiť. pls

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Absolutně netušim o jakym spamu bys mohl mluvit... hodil by se screen.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

mam tuseni ze to bude neco jako: kdyz zmacknes nejakou klavesu, tak se do chatu vypise text obsahujic reklamu na nejaky server.... pokud ano, tak se zkus podivat do configu, tam by melo byt neco typu: bind "pismeno" "say blablabla".... jednoduse to smaz a je to

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

Klabosh
Obrázek uživatele Klabosh
Offline
Joined: 14.02.2011

Ahoj pařmeni, mám problém, pokaždé když se přihlásím na nejakej server, píše mi to reklamu, a potam v každém dalším kole. Začalo to dělat po přidání jednoho serveru a ted za to dostavam bany, a nevim co s tim... Předem dík za odpověď

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Opakuji... hodil by se screen... takhle tady můžeme přemýšlet, ale s jistotou nemůžeme poradit

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

Hmm takze rekl bych o asi takhle:
Nejsem si jisty jestli tady na svoji otazku dostanes odpoved, protoze jsou tu prakticky jedini dva lide, kteri jsou aktivni a davaji odpovedi na vase dotazy (ja a Packey). Ja ale nevim co s timhle delat takze jedine Packey ti muze pomoct..... Ale pokud by se to tady nevyresilo tak zkus skocit na nejake forum.... napr.: na www.gamesites.cz (omlouvam se za tu reklamu)

no a to je asi vsechno...

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Áááááá! PaCkey???

Jinak, buď screen nebo server na kterym jsi to chytil... jinak ti nepomůžou nikde.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Eragon
Obrázek uživatele Eragon
Offline
Joined: 13.11.2008

XDDDDDD
XDDDDDD
xDDDDDD

ja se snad usmeju k smrti

jzs ja sem ******, promin no xD (zni to trosku jako packal :-D)

LOL

Život by byl mnohem jednodušší, kdybychom k němu měli zdrojový kód.

pecanek1
Obrázek uživatele pecanek1
Offline
Joined: 24.04.2011

ahojte ja si vyberam servi stadial a aki server si nieaky nev zoberiem a mi nacitava tak mi hned napise mam ban nu co to je :( stretavam sa vetcinou na kole FY SNOw tak je tam sami cheat a ak su tam admini a niekto ma cheat tak nezablokuju ich ale zablokuju toho co napise pravdu ze kto ma WH-cheat co to je za sistem dakujem za odpoved na e mail Pecanek1@pokec.sk

lukes
Obrázek uživatele lukes
Offline
Joined: 13.07.2012

ahoj lidi mě dali na SoccerJam ban za nic.Dostal jsem za Wallhack nevím proč ale já se tam připojím a hned mě,to vyhodi a píše mě,to:Dostal jsi ban...Podívej se do konzole.Já se furt dívám a mám střídavě ban-wallhack.textury.reklamy atd... Nevíte proč??? odpovědí na e-mail-
zuffa.l@seznam.cz Děkuji.Mě dal ban na SoccerJam ZEBRA ONE.

eSeXmorph
Obrázek uživatele eSeXmorph
Offline
Joined: 18.10.2012

Dostal jsem ban na 2 hoďky za slovo LAMA :-) je to normální asi né rád bych dostal unban protože jinde snad ani nehraju a nic jsem v pravďe podobnosti neudělal :-) díky za pochopení [eSeX] morph

prokop

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Prosím, přestaň brát drogy...

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke