AMX mod

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

1 reply [Poslední]
Mr.S1lent.cz
Obrázek uživatele Mr.S1lent.cz
Offline
Joined: 26.08.2009

Zdravim, jiz dva roky mame cs1.6 server a nyni ho budeme davat na nove koupeny server ke mne, jelikoz tam mam vysokou vykonovou rezervu. Jiste hodne z vas ma zkusenost admina na nejakem nonsteam serveru a jiste jste proto resili cheatovani hracu s dynamickou IP, coz je vzdy velice neprijemne.

Ja ovsem dostal napad, jak tomu predejit, bohuzel nevim, jak jej zaclenit do amx modu, pokud je to vubec mozne, spis se chci zeptat, jestli nekdo nevidel nejaky plugin jemu podobny.

Ponevadz ma dynamicka IP shodn vetsinou prvni dve cislice, napadlo me udelat jakysi "hash" prvnich dvou cisel IP + mac adresy a vytvorit tim jakysi jedinecny retezec, na zaklade ktereho by pracoval cely banovaci automat. Bohuzel nevim, jak tuto myslenku zrealizovat.

Byl bych rad, kdyby me nekdo dokazal navest, nasmerovat na nejaky jemu podobny modul/plugin anebo mi aspon zkazi iluzi, moc diky za odpovedi :-)

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Já osobně neznám žádný způsob, JAK v cs-ku zjistit MAC adresu připojeného hráče - to asi bude ten zásadní problém :(

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke