Ahoj

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

1 reply [Poslední]
Eidam
Obrázek uživatele Eidam
Offline
Joined: 28.08.2010

Ahoj mám tu problém.... Asi před 5 měsíci možná i víc jsem hrál na serveru W3 ultimate (81.0.217.178:27086) a skoro jako každý koho tento server ovlivnil natolik mě donutilo koupit si VIP účet..... Vše v pořádku proběhlo a VIP fungovalo. Jenže po několika týdnech někdo z lidí (adminů) zřejmně vymazal všem (skoro všem ) lvly..... Přestalo mě to bavit. Ale asi před 1 měsícem jsem přšel navštívit tento server ale VIP nikde... skoušel jsem vše co jsem mohl ale už si stím nevím rady a admini mi nechtějí odepsat.... Jde mi oto jestli mi VIP na jméno killer**Eidam**killer VYMAZALI i s těmi levly.... skoušel jsem opravdu skoro vše... buďto poupravoval 1 či 2 písmenka ve jméně, psal jsem i adminům skrátka už nevím co dělat tak potřebuji pomoc....

Předem děkuji

Eidam
Obrázek uživatele Eidam
Offline
Joined: 28.08.2010

Ahaaaa tak už víím proč ho tam nemám..... mám totiž jiné CS..... :D měl jsem normální cs 1.6 a teď mám cs 1.6 NERO takže i jinou IP.....

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke