2 problemy..... PROSIM portadte

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

5 replies [Poslední]
dareba
Obrázek uživatele dareba
Offline
Joined: 25.06.2009

Mam steam verzi (originalni) ale nejake non steam servery mi pirdavat nejdou..... driv mi sly vsechny (asi pred rokem) ale ted kdyz si chci zahrat, tak jsem zjistil ze to nejde.... ne vsechny ale vetsina.... a taky mam problem ze treba jednou za minutu se mi objevi normalni kurzor mysi na misto zamerovace.....vzdycky musim dat ESCAPE -> Continue game..... ale furt se to tam haze znova a znova....sere me to... vzdyckyx to udela takovej zvuk klepnuti a objevi se mi tam mys.......myslim ze to je Steamem ale nevim co s tim.... v nastaveni nic neni....reinstal nepomohl ani u jednoho problemu

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005

Některé non-steam servery mi do steam-u po update taky nejdou přidat do favorites (třeba servery cs.czbf.net) - řeším to připojením přes konzli connect xxx.xxx.xxx.xxx:xxxxx, jinou radu prozatím nemám. Ten druhý problém ti spíše bude způsobovat nějaký program, který ti běží na PC v pozadí - nějakej komunikátor, daemon tools, firewall... Co vše se sti spustí po startu win?

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

dareba
Obrázek uživatele dareba
Offline
Joined: 25.06.2009

prave ze jediny program, ktery mi bezi spolecne s CS je jedine ten steam...... :-( myslim ze to je steamem ale nev im jak to vyresit.... bez steamu to zapnout nejde a steam pri hre vypnout taky nejde

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Mě takhle zlobilo ICQ s tou myší... od změny IM klienta je všecko OK

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

vitess
Obrázek uživatele vitess
Offline
Joined: 06.08.2009

jak s kontroluji konzolu protoze mi v cs u nekterich serverech pise toto Kicked : Jsi zabanovan. Vice informaci v konzoli. ja sem najel do koncoli v cs normalne sem to cs s pustil a tam se podival ale nic tam nebilo a nevim co s tim pls odpovjedi mne piste na muj email vitess1@seznam.cz

ghost3r
Obrázek uživatele ghost3r
Offline
Joined: 27.02.2009

dareba: obcas se mi to taky stane,to stou mysi, resim to stiskem TAB, je to rychly...

vitess: u tebe bych to typnul na sdilenou ip adresu...zeptej se providera, a kdyztak zazadej o verejnou, a pokud to nebude mozna tak zmen providera, protoze pokud mas opravdu sdilenou, tak s tim budes mit problemy porad...:)

ghost3r

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke