Counter Strike 1.6 a Windowed mode

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Jistě víte (a možná ji i využíváte) o windowed mode... Je to "pouze" možnost hrát Counter-strike v okně. Zbytečnost, říkáte si možná. Ale já se vás pokusím přesvědčit o opaku a ukážu vám výhody této funkce.

Já osobně jsem windowed mode nikdy nepoužíval... Když jsem ale hrál fullscreen, tak mi při připo jování na server padalo CS do lišty, což bylo víc jak nepříjemné. Taky se mi občas "tloukly" obrazy z CS a jiných aplikací (pop-up oznámení apod.). Nikdy jsem při hraní neposlouchal hudbu, protože jsem nemohl ovládat winamp a nechtěl jsem Music script. A když mi někdo napsal na ICQ, tak jsem měl vypnuté zvuky a neměl šanci mě zastihnout.

To vše mě nyní netrápí. Jak jistě víte, tak CS "drží" kurzor v poloze zaměřovače, ale když jste v menu (při hře ESC), tak s ním můžete volně hýbat. A toho právě využívám, protože se můžete s kurzorem pohybovat nejen v rámci CS okna, ale po celé obrazovce. Tím jsem schopen ovládat winamp, ICQ, či jakýkoliv jiný program, který chci. CS mi nepadá a neřeším skutečně odporné a zdlouhavé "Alttabování".

Snad jsem vás přesvědčil o výhodách windowed mode, ale chápu, pokud ho nebudete používat, protože vám třeba vyhovuje fullscreen a nemáte problémy, jako jsem měl já.

Dodatek: pro vyznavače rozlišení 1280*1024 - určitě pokud používáte to stejné ve WIN jste si všimli že nevidíte kus spodku. Je to sice kosmetické, ale pužijte radši to o kousek nad ním (1280*9??).

Ahoj

Čus nastavil jsem to ale asi na moc velké rozlišení a nevim jak to dát zpátky poradíš mi prosim kontakt na mňe ICQ:436-374-861 díky.

abcdefghijklmnopsrtuvwxyz....!!!

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke