Sraz na Invexu 2006

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Určitě jste zaregistrovali, že se na fóru i na webu mluvilo o INVEXu a o srazu příznivců S.O.S. Celá akce byla naplánována na středu 11.10. 2006 a taky v termínu proběhla. Bylo nás tam celkem málo a tak aspoň pro ostatní píšu report. Sejít jsme se měli u pokladen přímo na Výstavišti kolem půl devátý. Naštěstí jsme se celkem bez problémů sešli (jedinej, koho někdo poznal jsem byl já, protože jsem měl [S.O.S.] tričko a můj xicht znají lidi i ICQ), jediný, co tomuhle setkání ubralo byl fakt, že jsme se sešli jen čtyři (Pakey, Riviera_Kid R&omize a ActionGirl, která nás pak našla později).

Riviera, kterej přišel poslední si koupil lístek a vyrazili jsme skrz vstupní bránu vstříc veletrhu. První větu po vstupu řekl Riviera: "Tak co, borci, pudem do ňákýho pavilonu nebo najdem hajzly a občerstvení?" Rozhodli jsme, že půjdem do pavilonu "A" a pak se zajdeme podívat do "C" , kde byl Gamehall. Ale už první pavilon pro nás byl rozčarováním, skoro nic tam nesouviselo s počítačema a tak jsme rychle utekli druhým vchodem pryč... Za pavilonem "A" jsme narazili na občerstvení, trochu jsme se občerstvili (pivem) a rozhodovali, co dál. Riviera mě s Randomem pozval a řekl, že nás studenty musí ožrat. Pak se Rivierovi ozvala na mobil ActionGirl, která tam byla se školou a tak s máni byla jen chvíli. Řešili jsme spoustu věcí ohledně webu a hlavně Goblina.

Sraz na Invexu 2006
Sraz na Invexu 2006

Po občerstvení, když ActionGirl odešla, jsme se přesunuli do pavilonu "C", ke hrám... Bylo tam plátno, kde se vysílaly komentované zápasy, ale nebylo nic vidět, protože tam svítilo sluníčko. Koukli jsme se na kus zápasu ve War Craftu 3 a šli jsme se kouknout na prodávané hry a herní vybavení (hlavně Riviera na nějakou krysu). Zalíbil se mu tam jeden Logitech, ale Riviera váhal a nadával, že mu ho nechtějí dát do ruky na zkoušku. Pořád se nemohl rozhodnout, tak jsme se přesunuli to rozmyslet k občerstvení (zase).

Dali jsme si každej dvě piva a klobásu s rohlíkem a debatovali o všem možnym i nemožnym... Hodně jsme nadávali na organizaci INVEXU a na upadající kvalitu tohoto veletrhu. Foukal vítr a já dostal Headshot Rivierovým táckem od klobásy, naštěstí jen tou částí, kde nebyl hořčice xD Po jídle a pití si Riviera koupil tu myš a hru pro přítelkyni (Singles2). Já si koupil za 100,- hru IL2, ale nevšiml jsem si, že je na DVD a ne na CD, takže si jí zahraju nej u našich na kopmu :D

Asi v půl čtvrtý jsme odešli z INVEXu a jeli k nádraží do restaurace "U rudýho hada", kterou Riviera znal. Cestou mi napsala kámoška, která je v Brně na vejšce a tak jsem jí napsal, ať počká u nádraží, že přijedeme. Nastoupili jsme do šaliny a cvakli si lístky. Jenom R&omize si ho cvaknul později, protože ho hledal v batohu (lístek byl na 24 hodin a byl na lístku na INVEX). Ale to už mu mával revizor plackou před obličejem a chtěl, abychom si vystoupili, což jsme udělali a Riviera se s tím revizorem začal hádat a zjišťoval si přes mobil, co revizor může a co nemůže udělat. Nakonec ten revizor zavolal policii, která ale nejela a tak jsme zaplatili pokutu 500,- a šli chlastat. U Hada jsem nebyl do konce, protože mi jel v 17:00 autobus. Stihl jsem dvě piva (poslední jsme dopíjel 15 minut před odjezdem) a šel jsem na nádraží u Grandu. V autobuse jsem si dal kafe a spal až do Práglu.

Zhodnocení INVEXu: "Veletrh byl pod psa, ale sraz se nakonec zdařil i přes malou účast. Příště na INVEX nejedem, ale najdem něco jinýho" .

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke