Prosim o pomoc

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

No replies
HaDaS
Obrázek uživatele HaDaS
Offline
Joined: 04.11.2009

1. Problem
caute sry ze za se pisu ale chci se na neco zeptat.

zakze mame na serveru zombie plague 4.3 a ted jsem si tam dali banku(banka funguje ale musime napsat prikaz bank_menu. Tak se chci zeptat jesli nevite jak dostat tu banku do toho vyberu jak je u zombie plague kdyz zmacknu M tak aby tam pribyla bankaa kdyz nato kliknu tak aby se obevilo to bank menu.
ve hre mi to pise press B ale kdyz to zmacknu tak se nic neobevi
tady je ta banka: http://forums.alliedmods.net/showpost.php?p=831769&postcount=20

2. Problem
takze dalsi problem (jsem hodone velka lama) chci z compilovat wpn_pd_rocketlauncher.sma a je k tomu potreba weapon mod ten tam mam taky ale pak mi to vypise errory a vsepotrebn tam mam

//// wpn_pd_rocketlauncher.sma
// E:\Hry\Steam\steamapps\hadasii\counter-strike\cstrike\addons\amxmodx\scriptin
g\wpn_pd_rocketlauncher.sma(130) : error 017: undefined symbol "event_weapondrop
_pre"
// E:\Hry\Steam\steamapps\hadasii\counter-strike\cstrike\addons\amxmodx\scriptin
g\wpn_pd_rocketlauncher.sma(130) : warning 215: expression has no effect
// E:\Hry\Steam\steamapps\hadasii\counter-strike\cstrike\addons\amxmodx\scriptin
g\wpn_pd_rocketlauncher.sma(130) : error 001: expected token: ";", but found ")"

// E:\Hry\Steam\steamapps\hadasii\counter-strike\cstrike\addons\amxmodx\scriptin
g\wpn_pd_rocketlauncher.sma(130) : error 029: invalid expression, assumed zero
// E:\Hry\Steam\steamapps\hadasii\counter-strike\cstrike\addons\amxmodx\scriptin
g\wpn_pd_rocketlauncher.sma(130) : fatal error 107: too many error messages on o
ne line
//
// Compilation aborted.
// 4 Errors.
// Could not locate output file compiled\wpn_pd_rocketlauncher.amx (compile fail
ed).
tady je ta bazooka: http://forums.space-headed.net/viewtopic.php?t=420 a tady je ta bazooka a ten wepon mod tam mame

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke