Druhý sraz - 14.7.2007

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Tenhle report přichází malinko se spožděním, ale vzhledem k ostatním přidaným článkům v období po něm se snad ani nemůžete stěžovat. Sraz sice opět nebyl úplně podle představ zúčastněných a to hlavně z důvodu neúčasti "Nejvyššího světce" a "Pekelníka a sodomisty". Nicméně sranda byla...

Já osobně jsem z Práglu vyjížděl Žlutobusem (dávali Princ a Večernice - měl být thriller) v 6:00, protože sraz byl v Brně u Nádru v 8:40. Když jsem došel k nádraží (od busáku, co bys Goblinem dohodil), tak jsem uviděl mycountryho, kterej už vyčkával na ostatní (mě a R&omize). Hnedka jsme se poznali (protože my mycountry poslal fotku a mým obličejem pohoršuju okolí na ICQ). Jediný, co mycountrymu vrtalo hlavou bylo, že si myslel, že jsem vyšší (na to, že jsem o zhruba 6 let starší, tak jsem o hlavu menší). Během pár minutek dorazil i Random a po tom, když se mycountry vzpamatoval z počátečního šoku, tak jsme se přesunuli do herny.

V herně jsmesi sedli vedle sebe, ale vzhledem k tomu, že se tam konal meziherňák, tak nás nakonec rozprášili různě po herně. Už na začátku jsme si řekli, že nebudeme hrát jenom CSko a proto jsme zapnuli CS:S... (hahaha) Já zjistil, že CS:S je daleko lehčí na míření a že zbraně nekopou tolik, jako v 1.6 - no, nebudeme chodit kolem horké kaše, prostě jsem ty dva dával, poněvadž fullout s P90 je v CS:S nejlepší. Hráli jsme fy_poolday a potom jsme přepnuli na awp_india, která mě taky moc bavila. Já doma se svým starým počítačem jsem v herně hrál jako nikdy (stabilních 70 FPS u sebe nikdá nemám).

Jenže, se stalo něco, co nikdo z nás nečekal... Randomovi zčernala obrazovka... a než našel funkční komp, kde by i sluchátka byly v pohodě (některý stroje byly vypnutý na zdroji - ROFL) Tak jsme s mycountrym dali 1on1 cs_assault v CS1.6

R&omize a mycountry před hernou
R&omize a mycountry před hernou

Vzhledem k tomu, že CS můžeme hrát i doma, tak jsme zkusili DOD:S... Panečku, to byla sranda! Herní systém je naprosto odlišný a pokud se pokusíte střílet ze stoje, tak vás překvapí maximálně tak sestřelená kachna, protože recoil u zbraní je hroznej a musíte někam zakleknout. V DOD:S mě s Randomem malinko štval mycountry, kterej měl pušku s granátometem a zabil nás granátem třeba i 5 sekund po svý smrti.

Po odehrání zaplacených tří hodin nám mycountry řekl, že musí domů (něco stěhoval), což nás mrzelo, ale nic moc se s tím dělat nemohlo. A tak jsme my dva "přeživší" šli hledat nějakou restauračku. Vzhledem k tomu, že ani jeden zrovna nevládneme znalostmi o Brněnské síti pohostinství, tak jsme hledali u nádraží. Byli jsme nemile překvapení, že u nádru není jediná použitelná restaurace (buďto zavřeno nebo zaplivanej pajzlík). Nakonec jsme skončili u proklatě dobrého kuřete, kde jsme se najedli, napojili a čekali tam celou dobu až do plánovaného odjezdu. Jelikož a protože jsme měli dooost času, tak jsme stihli probrat všechno možné i nemožné - jaké články nejspíš napíšeme, CSko, můj komp, zavzpomínali jsme na SOSko před rokem, zdrbali jsme všechny nepřítomné a zanadávali si na Goblina.

Čili, sraz jsme si užili, jak to jen šlo, ale nebylo to lehký. V herně jsme si až na pár problémů dobře zapařili, a pak jsme pokecali dost a dost. Tak, to už je asi tak všechno... Zbývá snad už jen uspořádat někdy další sraz, kam už ale vážně dorazíme všici.

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke