GunGame Counter Strike Mod

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Nedávno jsem narazil na jeden Counter Strike mod, který mě víc než zaujal. Osobně nemám rád mody WC3 a SuperHero, protože jsou složitější, než jsem schopnej absorbovat. Mod, o kterém teď píšu je vlastně modifikací modu Deathmatch. Pokud nechcete nic složitého a navíc chcete naskillovat všechny zbraně (i ty srandovní), tak neváhejte a zkuste si to...

GunGame je vlastně obyčejný TeamDeathmatch, při kterém všichni začínají s Glockem (pokud se připojíte do rozběhnuté hry, tak dostanete nějaký ten SMG, abyste měli vůbec šanci) a abyste postoupili na další level, a získali jinou (často lepší zbraň) , tak musíte zabít příslušný počet soupeřů. Můžete získat všechny zbraně v CS, kromě AWP, obou AUTOSNIPERŮ (Sig SG-550 Sniper, H&K G3/SG-1) a štítu samozřejmě.

Screenshot
Screenshot

Pokaždé, když někoho zabijete, tak se vám náboje automaticky doplní (jak v zásobníku, tak náhradní náboje). Zajímavá a podstatná je přítomnost nože ve vašem "arzenálu". Nůž máte vždycky a to z jednoho prostého důvodu, když někoho podříznete, tak automaticky získáváte level a on naopak level ztratí (v chatu se objeví hláška "Player has stolen level from Player2"). Nůž je zastoupen i v řadě zbraní, které získáte. V tomto případě stačí jediný kill, abyste postoupili na další level, ale level neukradnete (vy pouze získáte, ale soupeř level neztratí).

Všichni hráči mají kevlar, ale tím se netrapte. Pokud máte jen SMG a soupeři mají silnější zbraně, tak se vůbec nic neděje a pořád máte šanci, protože v GunGame většinou zabijete někoho zezadu nebo ze zálohy, takže si vás ani nevšimnou.

<ú>Pokud stojíte na spawnu (myšleno místo, kde se spawnujete v normální hře), tak se nelekejte zvuků "spawnujících" hráčů. Jsou to jen zvuky, protože hráči jsou ze spawnu "přesunuti" na mapě, kde se objeví. Není však vyloučeno, že se tam někdo spawnovat může.

gungame s booty

čau,chtěl bych se zeptat jestli by se nadal gungame hrát s booty.mohli byste mě poradit jak hru nasintaovat jak spustit a kde stáhnout mod?(na cs 1.6) díky

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke