FAQ

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Často kladené otázky a odpovědi na ně. Seznam se neustále vyvíjí, pokud máte dotaz hodný přidání, neváhejte a napište na náš mail info@sosgames.cz.
Counter Strike 1.6 (5)
U grafické karty nVidia stačí vypnout "Vertikální syngronizaci" (globálně, nebo jen pro aplikaci Half-Life) a následně do konzole ve hře napsat fps_max 101 (defaultně je nastaveno fps_max 72).

Sníží se ping, zmenší případné lagy a přibydou tímpádem i nějaké ty FPS navíc.

Zkuste používat hlavu a nebýt líní! Otevřete si prohlížeč, zadejte google.com a do vyhledávacího políčka vyťukejte counter strike non steam download a uvidíte, kde všude se dá CS-ko sehnat. Pokud se vám nepodaří nic smysluplného najít tak skočte do download sekce na www.nonsteam.cz.

Stačí si ve hře otevřít konzoli a zadat příkaz status. Vypíše se vám tabulka hráčů pravě hrajících na serveru včet STEAM_ID.

Class C znamená, že vlastníte neoriginální tzv. Non-Steam verzi hry Counter Strike a snažíte se připojit na jeden z "oficiálních" herních serverů. S touto verzí jste odkázáni na hraní na Non-Steam serverech (kterých taky není málo).
Counter Strike: Condition Zero (1)
Na tohle doposud neznáme slušnou odpověď, jediné, co vám snad pomůže je klávesa i, která tutor přepíná (ať nemusíte neustále "fajfkovat" myší v menu).

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke