Prestali ísť dve klávesy naraz (Pohybové)

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

1 reply [Poslední]
Spider4ever
Obrázek uživatele Spider4ever
Offline
Joined: 29.06.2010

Ahoj, mám menší problém v CSku. Ku príkladu, nejde mi naraz ísť pomocou W a D, W a A atď., vždy len buď dopredu, alebo vpravo.. pred tým mi to fungovalo dobre, neviem čím by to mohlo byť, akoby som mal zapnutu funkciu jednym prstom, alebo čosi take. Začalo m ito robiť aj na notebooku s CSkom, tam som to vyriešil (nejak som skúšal všetko čo som stláčal pred tým keď to začalo robiť) .. prišiel som na Num LK, alebo Scr LK > prestalo to.. no desktop PC mi to nepomáha. vraj nemusí klávesnica stíhať, ale do teraz to šlo krásne. Neviete ako to vyriešiť? nestretol sa s tým niekto? díky
Reinstall nepomáha, takže to asi nebude vecou ingame.. ? :/ (reinstall winu by to asi vyriešil no :D ..)

> môžem akoby držať len jednu klávesu, pri tom držím dve (napr keď idem rovno a vpravo= idem došikma vpravo)
>robí to iba v CS

snáď som niekoho nezmiatol, snažil som sa napísať všetko :O)

Spider4ever
Obrázek uživatele Spider4ever
Offline
Joined: 29.06.2010

nejdu mi len pohybové klávesy doboku > A, D naraz.. šípky funguju normálne, ale aj keď nabindujem strafe klávesy na iné tak robia to isté.. :(

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke