opengl a software mod

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

4 replies [Poslední]
Flaty
Obrázek uživatele Flaty
Offline
Joined: 09.03.2009

abych vysvětlil problem. Steam mám ohledně s franejem(kristynkou) apod. sem kdysi hrával na serveru WAR a BudNET :-). Nevím estli ho máte eště v teamu. měl jsem OP XP a kvuli nizkýmu fps jsem si přeinstaloval pc na win2000 pro. problem je v tom že mi vše jede uplně krásně až na CSko :-(

V options - video - a ted nastavím opengl a jakékoliv rozlišení, dám apply a hodí mě to do winu s hláškou že pokud chcu aby se mi CS nevyplo tak mi to nastaví software mode. tak sem vyzkoušel šecky kombinace a jediné co jede je software mod. při němž je neskutečně nekvalitní grafika a fps nejde nad 5. Potřebuju vyřešit problem aby mi šlo nastavit opengl. netuším co pro to mám udělat. prosím poradte Fl@ty. Nejlepe když se mi ozvete i na icq aby byla snažší komunikace. Při dobre spolupráci bch se rád stal redaktorem protože váš web opravdu znám min. ty 2 roky. Akorát nevím co bych dělal. Jedná se oc 1,6 steam. CS hraji 4 roky ale s tímhle jsem se nesetkal.

icq: 305080325

Flaty
Obrázek uživatele Flaty
Offline
Joined: 09.03.2009

Lidi nepotřebuji už poradit s tímdletím to už jsem vyřešil jinými ovladači ke GK.

Ale mám novej problem :-D :-D

Jede mi vše krásně, krásný steam skins....

Ale fps mi nejde nad 60. příkazy jako fps_max 100 nepomáhaj. Poradíte ?

Riviera_Kid
Obrázek uživatele Riviera_Kid
Offline
Joined: 19.07.2005
Vypni si v nastavení grafické karty vertikální synchronizaci a dostaneš se na 72 :-D V konzoli pak dej fps_max 101

>>> Když chceš blábolit, počítej s bolestí... <<<

metax
Obrázek uživatele metax
Offline
Joined: 29.03.2009

na netu je toho mnoho .. ale nejucinejsi je vypnu vertikalni sync.

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Krucifix! čtěte články, než něco napíšete... přesně o tomhle jsem kdysi psal (o tech 100FPS)

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke