Pryč s otravnou reklamou

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

Každý, kdo vlastní STEAM si jistě stačil povšimnout, že se na základních Counter Strike mapách (de_Dust2, de_Dust...) objevily reklamy propagující produkty, které můžete přes STEAM koupit (myšleno hry). Někomu reklama nevadí, někdo na ní nadává a někdo jí tam nemá... :-)

Na to, jak je reklama nová, se už stačilo objevit spousta "NoAdv" patchů... Tohle nepoužívám. Netvrdím, že to nefunguje, ale cokoliv, co není přímo součást Counter Strike se může objevit na BANovací listině VAC. Pokud tedy nechcete zasahovat do hry pomocí .exe souborů, stačí v config.cfg zmenit jedinou hodnotu:

gl_polyoffset "-99999999"

A je po reklamách... teda jenom po těch na mapách, u Score tabulky se pořád zobrazí a u briefingu taky :( Stačí jen doufat, že se to bude dát nějak obejít.
Funguje to ale jen jednou, takže buďto si to nabindujte s reconnectem nebo pořád do kola pouštějte CSko... A doporučuju dát config.cfg "jen pro čtení".

Tenhle návod není z mojí hlavy, ale zdroj neuvedu, protože jde o jedno scripting forum (kde se ale řeší i cheaty)... To doufám chápete, ne?

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke