Žiadosť o Unban

Web je delší dobu neaktivní – je „zakonzervován“ jako archiv, přece jen jsme na něm odvedli pořádný kus práce.

24 replies [Poslední]
Bfq
Obrázek uživatele Bfq
Offline
Joined: 11.09.2011

Žiadam o Unban, ktorý som dostal v Nedelu 11. 9. 2011 - [B]fq--* adminom Tomek-om ktorý bol na servery asi tak 10 minút a ban mi dal z uvedenia "cheating" za 10 minut moju hru pochopiť asi nemože takže jeho čin dať mi BAN bol urýchlený a scestný, hrám na vašom servery už asi 5-6 mesiacov a v tomto tíždni som dokonca viedol top15 takže dúfam že sa toto nedorozumenie vyrieši a moja žiadosť bude pozitávne vyriešená ! :) s pozdravom Bfq

Bfq--*

Independence
Obrázek uživatele Independence
Offline
Joined: 06.10.2011

DD pravě jsem dostal neopravnenej ban ! zabanoval mě Admin: FreedeF

Freedef za co jsi my dal ban?

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Já bych ti ho dal za blbost (vám oběma)!

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

ToXoPatrik
Obrázek uživatele ToXoPatrik
Offline
Joined: 15.12.2011

Žádam o unban dostal sem ho nepraven.Bzl sem na serveru pak odejdu na ř minut a ban permanent ban.Zabanovany nick Metou a ja se menuju toxo.admin som carovny~Pokec.pls dejte my unban.duvod banu byl dodej screen

ToXoPatrik
Obrázek uživatele ToXoPatrik
Offline
Joined: 15.12.2011

server se menuje c-strike hns traing pls unban pla pls

ToXoPatrik
Obrázek uživatele ToXoPatrik
Offline
Joined: 15.12.2011

Pakev pls dej mz unban

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Nejdřív si to tu na fóru projdi a pročti - myslím tím ostatní témata o unbanech. A pak si dej facku!

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Rocky007
Obrázek uživatele Rocky007
Offline
Joined: 15.11.2011

zadam o unban na serveru PORTAL.EXTSHOP.EU | UPGRADE PREDATOR za vip 10kc nevvim ale jak?? cislo 76127003 bulik 128

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

/slap Rocky007

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Commandos Pro R...
Obrázek uživatele Commandos Pro RockStar
Offline
Joined: 24.12.2011

Dejte pls UnBAN :( Pro : Rock Star :'(

BoNgO
Obrázek uživatele BoNgO
Offline
Joined: 30.01.2012

dostal som ban na ************** nick BoNgO

uvedomtesa adminovia ked dakto to vie lepsie hrat ako vy nemusite hned davat ban znamena to len vasu jebnutost

nemazte ip adresu nech vedia kde su kokoti

EDITed by Pakey: Budu mazat... Nikoho to totiž nezajímá, sem to nepatří a nehodlám řešit jestli je tvoje nařčení pravda... Hotovka.

MasterKing
Obrázek uživatele MasterKing
Offline
Joined: 05.02.2012

dostal jsem ban za nějakou konzolu a naklikal jsem do konsoli jenom bind ultimate mouse3 , bind KP_END shopmenu , bind KP_ DOWNARROW shopmenu2 , bind KP_ PGDN savexp

a to píšete ze se muže tak pro mam ban já chci hrát jen jeden server protože ostatní mi nejdou prosím odepište co mam spatně a hlavně mi odblokujte server **.***.**.***:*****

killerbee
Obrázek uživatele killerbee
Offline
Joined: 23.02.2012

Rad hrajem Cs 1.6 :) a nečitujem :)

Mr furien
Obrázek uživatele Mr furien
Offline
Joined: 25.02.2012

ahoj,žádám o Unban který jsem dostal přibližně před týdnem adminem SLOVAKIA! WARNING!!. za údajný "cheating".Absolutně nechápu z jakého důvodu mi BAN dal protože já žádné cheaty nepoužívám.Váš server mě baví takže nechápu proč bych si hru měl kazit nějakým cheatováním. prosím zvažte tuto žádost předem děkuji :) ---->*Mr.Furien*[PRO*]

BEDO
Obrázek uživatele BEDO
Offline
Joined: 06.04.2012

Zdravim, rad by som poziadal o unban ktory som dostal dnes pred 15 minutami na 4 hodiny na war serveroch, kvoli poruseniu pravidla "txt" ktory som dostal nepravom, dakujem.

dejwdavsom
Obrázek uživatele dejwdavsom
Offline
Joined: 03.01.2014

žádám o unban za člověka ktary mel wal hack on mel i ip menic takže se dostal na mou ip a hraje si dál za to já nemohu prosim o unban

frolda
Obrázek uživatele frolda
Offline
Joined: 13.01.2014

Dobrý den žádámo unban frolda na servrech URNA jsem měl prý hacky a to neni pravda celej den jsem byl na serveru s kamarádem a byly jsme tam sami 8 hodin a pak jsem dosal ban a na best of share mám ban za reklamu omylem jsem dal ip adresu servru na kterym jsem hral měl jsem ho na ctrl c a omylem jsem to napsal tak za to se omlouvám ale nikdo tam semnou nebyl takže to nikdo nemohl vidět takprosím o unban zvašte moi žádost prosím zda li potřebujete náké udaje o kamarádovy aby vám to potvrdil děkuji

Johnny1155
Obrázek uživatele Johnny1155
Offline
Joined: 14.01.2014

Zdravím, dostal jsem permanentní ban na serveru csko.cz od admina ParadoXX údajně za cheatování. Vzhledem k tomu, že jsem po dlouhou dobu nehrál, tak je vyloučeno abych nějaké cheaty používal, navíc zabanovaný nick je "MY LIFE STYLE :D", který já nepoužívám a domnívám se, že jde o to, že si admin spletl IP adresu. Za možnou pomoc děkuji

bullseye69
Obrázek uživatele bullseye69
Offline
Joined: 17.01.2014

Zadost o Unban ktery sem dostal asi pred rokem mozna dele. Nevim poradne za co, csko sem tak dobre nehral. Chtel bych si s Vami znovu zahrat a prosim o sanci ziskat Unban. Dekuju za kazdou odpoved ...

relax2327
Obrázek uživatele relax2327
Offline
Joined: 03.03.2014

zadam o un ban...hral som tam asi 3 minuty a admin a zniceho nic mi dal admin ban nechapu proc nemel sem cheaty nic a myslim si ze to neni spravedlivy a tak zadam o unban dekuji za pochopeni

Oneil552
Obrázek uživatele Oneil552
Offline
Joined: 12.06.2014

dobry den prosim vas o pomoc lagi nemam drive sem hral cs predator na stersím pocitaci s prnsim vykonem ted mam už lepší počítac a predatora hraju pořád ale kdyz chci byt predator po osmi zabity tak se prihrnou lagi a vyhodi me to a naposemi to wid neco ale vubec . proc me to vyhazuje jen když su za preda ani ne 10 sekund ...????? prosim pomožte

Oneil552
Obrázek uživatele Oneil552
Offline
Joined: 12.06.2014

prosim nemam lagi a vyhazuje me to za predator kdyz ho dam tak se lagi přihrnou

Oneil552
Obrázek uživatele Oneil552
Offline
Joined: 12.06.2014

pise mi to overflowed

Pakey
Obrázek uživatele Pakey
Offline
Joined: 28.04.2008

Tvůj příspěvek nedává smysl... Napiš to nejdřív česky a potom se můžeme bavit. Může to být víc věcí.

>>>PIŠTE DOTAZY INTELIGENTNĚ<<<
*víc informací = větší šance na pomoc*

Přihlášení

 

Partneři


www.ceskemody.cz
© 2005 - 2011 SOSgames.cz Team. Veškeré články jsou NAŠE výtvory, nekopírujte je bez souhlasu autorů.
Odkazy: SOSgames.cz, strechy-kopecny.cz, alcado.cz
The Gray Theme © 2008 Jiří Alke